PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715007}

Chata

The Shack
6,7 38 703
oceny
6,7 10 1 38703
Chata
powrót do forum filmu Chata

W pewnym momencie Jesus pyta Mack'a "How was it", a ten odpowiada "horrible" i to doskonale podsumowuje cały ten film. Banał goni banał, wszystko to jest "głębokie" niczym proza Paulo Coelho.

taomoguei

Żenujący to jesteś ty, skoro nie potrafisz bez orta napisać poprawnie Mack w dopełniaczu...

ocenił(a) film na 5
taomoguei

Miałem takie samo odczucie. Połączenie Paolo Coelho z Opowieścią Wigilijną.

taomoguei

Banał to chyba najlepsze określenie tego filmu.

ocenił(a) film na 10
taomoguei

Skoro proza Coelho jest dla ciebie banałem to nie chcę wiedzieć co nazywasz arcydziełem...

Karola_32

Proza Coelho jest banałem i stwierdzono to naukowo. To fakt.

ocenił(a) film na 10
renax33

a kto to stwierdził? Jasiek zza płotu :P

Karola_32

Wykładowcy akademiccy. W swoim czasie książki tego autora były szeroko komentowane.

ocenił(a) film na 10
renax33

Niektórzy wykładowcy akademiccy mają naprawdę ciekawe opinie ;) co nie znaczy wcale że te książki to banały. Trzeba mieć swoje zdanie a nie kierować się opinią innych.

Karola_32

No to moje zdanie na temat książek Whartona było takie, że nie dałam rady pokonać 'Ptaśka' i uważam je za banał. Nie, przeczytałam 'Spóźnionych kochanków'. Taka sobie. Jak była w liceum to wszyscy to czytali, wydzierali sobie z rąk. Ale może rozwinę tę myśl, zanim zaczniecie buchać jadem. To nie chodzi o to, że uważam myśli z książek Whartona za głupie, bo nie są one głupie, ale takie nagromadzenie złotych rad wcale nie czyni książki ciekawą. Oryginał, czyli 'Księga mądrości' była dobra, ale już jej naśladownictwa - nie.
Ale jeśli patrzeć na książki Whartona, że ktoś czyta, no to dobrze, że czyta i chwała mu za to. I jeśli ktoś kocha je, to też go szanuję.

renax33

Karola wymiękła, a tak miałam nadzieję na kolejny przebłysk geniuszu fanki Coelho

ocenił(a) film na 10
renax33

tak naprawde to wszystko jest banałem.Zycie tez .

ocenił(a) film na 3
Karola_32

Coelho to grafoman, który tworzy kicz.

ocenił(a) film na 1
taomoguei

ale kicha...

taomoguei

Przecież to nie jest film dla zacietrzewionych lemingów. Możesz się nie podobać nawet bardzo. Warto byłoby uzasadnić

ocenił(a) film na 9
taomoguei

Syneczku zobacz sobie Teletubisie bo to będzię kino w twoim guście. I proszę cię Pajacu nie obrzydzaj kina innym

ocenił(a) film na 10
taomoguei

Skoro nie zrozumiałeś filmu to przeczytaj książkę. Jest to historia oparta na faktach.

taomoguei

Sam jesteś wieśniaku żenujacy

taomoguei

Sam jesteś "żenująca produkcja" i trochę mi żal Twoich rodziców i Twoich ewentualnych dzieci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones