PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1033}

Chłopcy z ferajny

Goodfellas
8,3 314 074
oceny
8,3 10 1 314074
8,7 53
oceny krytyków
Chłopcy z ferajny
powrót do forum filmu Chłopcy z ferajny

Historia człowieka opowiedziana przez Raya Liottę jest prawdziwa! Rzeczywiście tak jak to
przedstawili w filmie był taki człowiek uwikłany w narkotyki i dokładnie tak było że był objęty
programem ochrony świadków i zdradził swoich kumpli, był nawet o nim film dokumentalny na
National Geographic. To jest historia prawdziwa.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

A mogłabyś podać tytuł tego filmu? Widziałem go mniej-więcej rok temu, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a co za tym idzie znaleźć na Filmwebie.

DESTRUCTICUS

Zapewne chodzi o cykl Koszmarna Wyprawa. Był to odc. pierwszy pt. "Prawdziwy chłopak z ferajny"

ocenił(a) film na 10
Lewus

Nie mogę tego zweryfikować ponieważ podanego tytułu Filmweb "nie odnajduje", ale jeśli była w nim przedstawiona historia jaką opisała nudecroft, opowiedziana przez samego "bohatera", to jest to ten film. Tym niemniej dziękuję.

użytkownik usunięty
nudecroft

Ameryki to ty nie odkryłeś. Chyba nawet na początku filmu jest to zaznaczone.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Polecam przeczytać książkę Wiseguy Nicholas'a Pileggi'a. Mozna ją nazwać biografią H. Hill'a Na jej podstawie nakręcono film;) Czyta się tak szybko jak ogląda film.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

Nie chodzi wam czasem o film "Witness to the Mob" ?

ocenił(a) film na 10
staggi

Jeśli o mnie chodzi, zdecydowanie NIE. Film, o którym pisałem to dokument opowiadający o Henry'm Hill'u, jego mafijnej "karierze", handlu narkotykami i o tym jak jego zeznania pogrążyły mafijnych kumpli. To tak w skrócie.

ocenił(a) film na 10
DESTRUCTICUS

może oglądałeś 10 przykazań mafii http://www.youtube.com/watch?v=2UZ1SwHYF7s ?

ocenił(a) film na 10
bzykus100

Teraz już tak, dzięki.
Upewniłem się w końcu, że chodziło mi tytuł, o którym pisał "Lewus".

ocenił(a) film na 10
DESTRUCTICUS

Zdaje się, że zgubiłem "o". Zły, zły, bardzo zły DESTRUCTICUS ];o)

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Kiedyś własnie oglądałem na discovery że James Burke czyli filmowy Jimmy Conway był tak zadowolony że jego życie odgrywa De Niro , że zadzwonił do De Niro z więzienia i dawał jakieś mu tam wskazówki . Ale Robert tego nie potwierdził , że Burke do niego dzwonił . Tak samo Ray Liotta rozmawiał kiedyś z Henrym Hillem .

ocenił(a) film na 9
bzykus100

Jak i Lee Strasberga z Meyerem Lanskym (ale tu już chodzi o Ojca Chrzestnego II).

ocenił(a) film na 10
bzykus100

Robert potwierdził że Jimmy dzwonił po tym jak film zobaczył i pogratulował że jego rola właśnie tak miała wyglądać. Obiło mi sie o uszy lub czytałem gdzieś na necie.

nudecroft

To historia odnosząca się do prawdziwych faktów. Czy wszystko, co mówił Hill, było prawdą, nie jest takie pewne. ;)

TheNekokuroi

Zawsze mogli coś poprzeinaczać, ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones