PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 615
ocen
7,4 10 1 32615
7,6 9
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

czy to zielone w szklankach co tak chętnie popijali to był absynt czy jakiś sztuczny napój słodzony?? bo wyglądało intrygująco

Anne_Perry

absyntu w dzisiejszych czasach juz nie wypijesz. Najwyzej podróbe z czech ;)

1z1000

Ponoć można sprowadzić z wysp za ok. 50 funtów. UE pozwala na 10mg tujonu na litr a tam jest 200mg!!!

To jest prawdziwy absynt.
Niestety skrajnie toksyczny.
Ostatnio sprawdzałem i były chyba 3 butelki (w tym najmocniejszy) za ok 100 funtów.

Ktoś chce się złożyć???
maskaradore@wp.pl

ocenił(a) film na 8
Maskaradore_

kiedy robili zakupy w supermarkecie przed detoksem-mieli tego cały baniak.o ile mi wiadomo-tego typu trunków nie sprzedają w dyskontach;D

KrissDeValnor

Dawka narkotyczna to max 200ml (rozrobione na drinka).
Absynt jest dobry do miksów (vide From Hell z depresantami).
**********
To są specjalistyczne sklepy internetowe.
UK ma dośc liberalną politykę antynarkotykową.
Można sprowadzić z Holly, ale przesyłki z tamtąd są na celowniku.
**********************

Sprawdziłem sklepy brytyjskie - juź jest dupa. UE dopuszcza 35mg/l.
Pozostaje wizyta w Holandii albo domowa produkcja.
Można zrobić samemu i to się chyba nazywa sporyszówka albo cuś.

więcej na hyperreal.info

Maskaradore_

ja słyszałam że w bugłari można bez problemu dostać absynt, tylko nie wiem na ile jest to sprawdzone info

heroina_

bardzo prawdopodobne, że jakiś handmade jest tam dostępny - to się da samemu wyprodukować, trzeba tylko mieć bodajże sporysz (to w Polszcze dziko rośnie:)

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

to byla rzadka galaretka lub kisiel,tylko tego typu rzeczy da rade spozyc przy odstawianiu

heroina_

Najnowsze niusy n.t. absyntu: można kupić chyba w magicznyogrod.pl koncentrat ziół na zrobienie 1 litra nalewki - ponoć poziom tujonu odpowiada 150-200mg/L czyli tyle ile było w XIXw.

Anne_Perry

to raczej nie był absynt... film w którym widziałem picie abstyntu to krew i czekolada (blood & chocolate)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones