PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 959
ocen
5,5 10 1 38959
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Tego czegos nie mozna ogladac.Dzieci z podstawowki tym syfem sie podniecaja i wymuszaja kase na rodzicach aby kupili im ten beznadziejny film.Ogólnie jeden z najgorszych filmów jakie było mi dane zobaczyc.

sador1991

Zgadzam się z tobą w 100%. Ten film to wielkie gówno. Nie rozumiem jak można tym śmierdzielstwem się podniecać. Ode mnie 1/10.

maxior

A moim zdaniem Panowie przesadzacie troszkę. Każdy ma inne gusta a o tym raczej się nie dyskutuje. Nikt się nie podnieca tym filmem raczej są wypowiedzi czy się podoba a nie w stylu dzieci neo np " jaki switaśy ten film loffam go" <---- to jest raczej podniecanie się filmem. Może Panowie zastanówcie sie. A może powiecie co wam się nie podoba w tym filmie skoro "tego czegoś nie da się oglądać" i chciała bym jakieś pełniejsze odpowiedzi niż bo tak.

ocenił(a) film na 1
Gosia45137

Ja osobiscie nie widze w tym filmie niczego godnego uwagi,zastanawiam sie kogo takie filmy interesuja,przeciez widac ze tworcy tego syfu zrobili to na sile.Niestety tacy sa ludzie przynajmniej jakas czesc ze zrobia byle co i sa zachwyceni.

ocenił(a) film na 1
sador1991

Poieram

ocenił(a) film na 1
sador1991

Walt Disney w niebie błaga pewnie Boga by mu dał zejść na Ziemię i zrobić z takimi rzeczami porządek. Ja się pytam. Gdzie się podziała Myszka Miki w Disney Channel? Gdzie Kaczor Donald? Gdzie Duck Tales? To wszystko praktycznie przepadło. Teraz na okrągło leci Hannah Montana i inny temu podobny szajs na amerykańskiej licencji. Co prawda są nadal produkowane jakieś w miarę porządne kreskówki typu "Fineasz i Ferb", ale i tak są mniej znane niż pseudo-seriale.

użytkownik usunięty
tym25r

Widzę, że nie jestem sam w tym przekonaniu. Pamiętam z jakim uśmiechem na twarzy oglądało się Donalda, a teraz jak widzę to co robi Disney to nie mogę uwierzyć , że to nadal to samo.

ocenił(a) film na 1
tym25r

Tepic takie kmioty jak ten

użytkownik usunięty
sador1991

Zgadzam się w 100%, a tak przy okazji super awatar:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones