PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 959
ocen
5,5 10 1 38959
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Będzie dwójka.

ocenił(a) film na 2

Huuuuuuuuurrrrrrrrraaaaa
Będzie 2 część.

ocenił(a) film na 3
Raptor_2

Nie mogę,kolejna część tego gówna...Nieeeeeeeeee!!!!!!!!

christinearron

Fajnie , ze będzie camp rock 2 nie mogę się już doczekać, ma być w telewizji polskiej jeszcze w tym roku , super :-))))

katarzynakp1

christinearron jak Ci się nie podoba camp rock to nie oglądaj 2, tylko lepiej zajmij się nauką, albo oglądaniem filmu jaki lubisz. A film nie jest gównem, tylko fajną produkcją Disneya

ocenił(a) film na 3
katarzynakp1

Mało filmów Disneya widziałaś ciziu.

ocenił(a) film na 1
katarzynakp1

"fajną produkcją Disneya" błył m.in.: "Piotruś Pan", "Piękna i Bestia", czy "The nightmare before christmas" a nie ... to coś, czego ja w żadnym wypadku (tak jak HSM) 'filmem' nazwac nie mogę.
Serce mi pęka jak patrze na staczający się Disney i jego produkcje dla dzieci (czy nastolatków-jak raczą nazywa samych siebie odbiorcy tego...czegoś), których najwyższym marzeniem jest by jak oni "wszyscy młodzi, piękni, zdolni"(jak spiewał Rojek)
To takie smutne, że nie ma już zachwycających, pięknych bajek niosących jakąś myśl i przekaz. A zamiast nich te 'produkcje' wszystkie robione na jedno kopyto i o niczym.
Dobrze, jeszcze jedną częśc jestem w stanie zrozumiec, pomyłka ot co, ale dwie lub jak w przypadku HSM trzy-> TO POWINNO BYC KARALNE!!!
A a propos dobrych filmów to: Forest Gump, Edward Nożycoręki czy Duże zwierze(to z tak Polski) przynajmniej są o czymś.

ocenił(a) film na 3
Alice_in_Neverland

katarzynakp1 co robił twój mózg jak była ewolucja???Spał???

ocenił(a) film na 1
christinearron

ja odnoszę wrażenie, że ulatniał się do atmosfery i teraz to już po nim nic nie zostało:/

ocenił(a) film na 1
Alice_in_Neverland

przepraszam to było żenujące, ale mój wymyślony przyjaciel zmusił mnie do napisania tego:P bo dla nas jeszcze bardziej żenujące jest stwierdzenie, że 'camp rock' jest "fajną produkcją Disney'a"

Raptor_2

ja pierdole to wiadomo od chyba nie wiem kiedy!
a trójki nie bedzie! hura!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones