PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486826}

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam
5,6 23 759
ocen
5,6 10 1 23759
3,7 3
oceny krytyków
Camp Rock 2: Wielki finał
powrót do forum filmu Camp Rock 2: Wielki finał

Zazwyczaj druga część filmu jest gorsza od pierwszej, ale przy tej produkcji to już nie możliwe. OD badziewia co może być gorszego?

butryk_2

Przypomniał mi się cytat : "To już jest dno. Od spodu puka tylko Frytka."

Jak Disney może promować takie g***o? Kasa.

użytkownik usunięty
max_c

gorsze pytanie brzmi: "Jak Disney może promować takie gówna nazwiskiem Walta Disnay'a?"

wyglada na to ze sie znacie na tym 'gownie' a przeciez uwazacie ze to taki 'gniot' ;/ zebyscie na serio tego nie lubili to by wam sie nawet nie chcialo pisac komentarza do tej 'szmiry' ... ;/

butryk_2

Ja już nie mogę z tym, co się stało z wytwórnią znaną jako Disney.
Sam Disney pewnie się w grobie przewraca, albo w tym miejscu gdzie się znajduje.
Jak to było... nie zabija się kury, która znosi złote jajka?

Kiedyś bajki/filmy familijne miały jakieś przesłanie, które nie brzmiało "jeśli okłamałaś kupę ludzi, a masz talent, to wszystko Ci wybaczą".

butryk_2

lepiej bym tego nie ujęła. To smutne, że dzieciaki szaleją za czymś takim... ogłupiające, nudzące, beznadziejne muzycznie... a za to że w tytule jest słowo "rock" powinni zabronić tego filmu- w końcu obrażają jeden z najlepszych gatunków muzyki i stylu życia. Gdzie w tym "dziele" jest rock? Grzeczne, wyczesane i wyprane dzieciaczki, którym się wydaje że umieją śpiewać i tańczyć żyjące w cukierkowym świecie... Rock to przecież styl bycia! a więc bunt wobec świata, piosenki z przesłaniem, o prawdziwych emocjach... Ech, żeby tak pan Walt mógł zmartwychwstać i zorbić porządek z tą wytwórnią

kate_iwtb

Zgadzam się 100% Nic dodać, nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones