PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32365}

Był sobie chłopiec

About a Boy
7,1 101 603
oceny
7,1 10 1 101603
6,9 18
ocen krytyków
Był sobie chłopiec
powrót do forum filmu Był sobie chłopiec

9/10 polecam! :)

ocenił(a) film na 9

Już dawno z taką uwagą nie wgapiałam się w TV jak w ostatnią sobotę wieczorem kiedy ten film był na jedynce ;) ciekawy, zabawny, wzruszający... to jest to co tygryski lubią najbardziej ;))))

ligda

Masz rację można się wlepić w tv nawet o tym nie wiedząc. Film dla mnie pozytywny, czesto humorystyczny taki jaki w założeniu był. Ogólnie ciekawa fabuła, chociaż niekiedy ocierająca sie o nudy. No izakończnie, zwicznie filmu.

nemo_7

Ogląda się lekko, chociaż można było wyciagnąć z tego więcej.

ocenił(a) film na 8
ligda

Bardzo pozytywny:) Cóż więcej można o nim powiedzieć. Ciekawa, zgrabna komedia, utalentowani aktorzy, idealnie dobrane role. Słodko gorzka opowiastka o życiu. Błyskotliwy humor, inteligenty przekaz. Razem z "To właśnie miłość" figuruje na szczycie listy moich ulubionych komedii:)

Tak trzymać!

ocenił(a) film na 8
zion_in_babilon

Mi również przypadł ten film do gustu.Szczególnie rola chłopca (choć szczerze można dyskutować kto nim naprawdę był)...przepełniona emocjami i ten występ dla mamy.Jak to oglądam to jednocześnie jest mi go szkoda, ale z drugiej strony cieszę się, że jeszcze tam stoi mimo wszystko.
Ogólnie poprawia nastrój, krzepi :)

ligda

film ciekawy, przyjemnie się go ogląda, momentami śmieszy ale skłania też do refleksji. Polecam!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones