PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=21}

Buntownik z wyboru

Good Will Hunting
8,1 296 113
ocen
8,1 10 1 296113
7,6 38
ocen krytyków
Buntownik z wyboru
powrót do forum filmu Buntownik z wyboru

Fenomen tego filmu kryje się bezpośrednio za spojrzeniem na świat głównego bohatera.
Dużo osób mówiło, że to swego rodzaju bajeczka. Jednak jak dobrze wiadomo z wielu bajek
wzięło się dużo mądrych morałów. Tutaj możemy zwrócić uwagę, na postać graną przez
Williamsa, która prowadzi tytułowego Willa i pozwala mu się otworzyć, wyzwolić, pójść
właściwą drogą. Oglądając to dzieło dostrzec można wiele ciekawych rozwiązań, przykładów
postępowań. Osobiście uważam, iż kwestia, w której psycholog porównuje teorię do swego
rodzaju praktyki( mam na myśli tą wypowiedź o Kaplicy Sykstyńskiej) kryje w sobie dosyć
znane przesłanie ujęte w bardzo mądre słowa. Polecam obejrzenie filmu, zwłaszcza
ludziom, którzy lubią kino z nutą filozofii.

ocenił(a) film na 9
joey_devil

Pokazanie drogi..., żeby było to takie łatwe. Jestem ojcem i czasem wydaje mi się, że tego nie potrafię.... Stracić swoją szansę to problem, ale nie pokazać szansy dziecku... to już porażka... Film rewelacyjny... Warty tych 120 minut życia... Polecam każdemu... Pozdrawiam i życzę powodzenia ... Emeryt... !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones