PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4381}

Bunt na Bounty

The Bounty
7,3 17 260
ocen
7,3 10 1 17260
6,4 5
ocen krytyków
Bunt na Bounty
powrót do forum filmu Bunt na Bounty

"Bunt na Bounty" jest trzecią już adaptacją słynnej historii, która wydarzyła się przed wiekami. W pierwszej Christiana zagrał Clarc Gable, w drugiej Marlon Brando, w trzeciej Mel Gibson. Jego poprzednicy przeszli do legendy, a rolami w "Buncie na Bounty" potwierdzili swój kunszt aktorski. Gibsona czekało więc nie lada wyzwanie. Powiem szczerze, że podołał temu wyzwaniu. Wprawdzie z Brando i Gable nie może się nawet porównywać, ale i tak rola w Bounty jest jedną z najlepszych w jego karierze. Ogólnie film bardzo mi się podobał, zwłaszcza dzięki znakomitemu Anthonemu Hopkinsowi, zdjęciom, muzyce. Warto zobaczyć

ocenił(a) film na 8
ct23

Dlaczego Gibson nie może porównywać się z Brando czy Gable ? Może gdyby żyli w tych samych czasach i mieli po tyle samo lat to Gibson odniósłby większy sukces ? Marlon Brando to geniusz, jednak nie uwazam, zeby inni aktorzy nie potrafili mu dorownac. Gable ? Wedlug mnie dosc przecietny, ale tez dobry

ocenił(a) film na 5
Zandarm

Mi się ta wersja również nie podoba, cała techniczna otoczka jest dość tania, a i aktorstwo nienajlepsze. Gibson w porównaniu z Marlonem grzeszy nadekspresją, Neeson nie umywa się do Harrisa, a przedstawienie wydarzeń z punktu Bligha również mi się nie podoba. Najbardziej jednak zawalił cały ten Donaldson, który reżyserem jest słabiutkim.

ocenił(a) film na 9
_Andrzej_

Mogłbyś powiedzieć, w którym momencie zawalił Donaldson? Jak dla mnie film jest świetny, jak również Hopkins. Gibson może nie stworzył jakieś wybitnej kreacji, ale to duetu razem z Hopkinsem pasuje. Ja nie wiem, szanuję Brando, aktorem był świetnym, pokazał to w Godfatherze, ale wlasnie jego rola w Bounty wydawała mi się nadeskspresyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones