PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4381}

Bunt na Bounty

The Bounty
7,3 17 260
ocen
7,3 10 1 17260
6,4 5
ocen krytyków
Bunt na Bounty
powrót do forum filmu Bunt na Bounty

Świetny, ale szkoda że nie ma nigdzie soundtracka. Vangelis już od 25 lat nie chce wydać płyty, chyba trzeba poczekać aż mu się "zejdzie" :/

ocenił(a) film na 9
emgiegie

no właśnie, bootleg jest w sieci, ale jakość marna ale i tak warto posłuchać. A wogóle nie wiesz dlaczego Vangelis nie chce tego wydać?

louiscyphre

Nie mogę znaleść źródła, ale chyba w jakimś wywiadzie lub tylko wypowiedzi stwierdził, że nie wyda tego soundtracka, bo zainteresowanie nim będzie za małe. Dziwne, to bo ostatnie jego płyty są bardzo ...słabe na tle "The Bounty".
W latach 90 wydano bootlega "Themes II", na którym znajduje się środkowy fragment HMS Bounty - ostatniej, najdłuższej ścieżki z drugiej płyty. I jej jakość jest bardzo dobra. Znaczy to, że ktoś ma dostęp do oryginalnych taśm na których zarejestrowano muzykę...
A to oznacza że może kiedyś zostanie ona wydana ? - ponieważ Vangelis chyba jest niechętny, dlatego napisałem, że trzeba poczekać aż się przekręci :)

emgiegie

Co do bootlega - z tego co wyszukałem są chyba trzy lub cztery wersje - wydana przez OWM - w sieci są dwie - z lepszą i gorszą jakością, następna wydana przez WD (https://www.soundtrack.net/albums/database/?id=1575) - muzyka jest ta sama, ale kolejność i podział utworów zupełnie inne - nie znalazłem jej w sieci, nie znam jakości, i trzecia AW - nic o niej nie wiem... (http://www.geocities.com/halilgokgoz/bountyasainwtracklist.htm)

ocenił(a) film na 9
emgiegie

a nie masz moze linkow do ktoregos z bootlegow albo do themes 2? bo ja mama jeden alt to chyba ten najgorszy.

louiscyphre

Themes 2 - mozna bez problemów na torentach znaleść... nie mogę podać linków, bo znikną razem z całym tematem :)
A samo The Bounty - do ściągnięcia jest tylko wersja OWM. Tą gorzej brzmiącą tylko raz kiedyś znalazłem na emulu. Także ta, którą masz to już ta lepsza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones