PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 728
ocen
6,9 10 1 486728
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Świetny film!

ocenił(a) film na 8

Strasznie sie uśmiałam! Jedną z moich ulubionych scen jest ta, w której Bruce idzie ulicą tuż po otrzymaniu mocy i leci ta piosenka ,,I have got a power''. I jak temu facetowi małba z tyłka wyszła :p

paulincia21

Taq scena po prostu rzadzi. Smieszna jest tez ta scena jak Bruce powiekszyl piersi swojej dziewczynie i ona pozniej sie go pytala czy one "przypadkiem" nie sa wieksze.
Super film;)
8/10

ocenił(a) film na 9
paulincia21

Cudowny film, z polotem. Carrey oczywiście wymiata, ale Freeman też zagrał bardzo dobrze ;)

użytkownik usunięty
paulincia21

a mnie najbardziej śmieszył pies (Sam) korzystający z kibelka:))) rewelacyjna komedia!

ocenił(a) film na 10
paulincia21

Zgadzam się ^^ film pierwszorzędna klasa, ten aktor rozbawi każdego :D widziałem go już z "n" razy i zawsze się śmiałem :D

ocenił(a) film na 9
Fuma

Również się zgadzam ;]
Jim Carrey rządzi!
A film można oglądać bezprzerwy.
Jedna z moich ulubionych scen:
Kiedy Bruce ma przeprowadzić swój pierwszy wywiad na żywo i dowiaduje się,że Evan zajmuje miejsce nowego prezentera w studio.

ocenił(a) film na 8
Persefona7

Tak, scena jest świetna. Mnie podoba się jeszcze scena, gdy Bruce "kieruje" Evanem, gdy ten prowadzi program na żywo w telewizji.

ocenił(a) film na 8
paulincia21

Mnie powaliło rozstąpienie się pomidorówki :D

Buhahaha, bomba! :D
Az dziw, że nie posypały się protesty środowisk katolickich.

ocenił(a) film na 9
_MAX_

Mnie też najbardziej rozwaliła pomidorówka :D I jeszcze ta 'plaga egipska', którą Bruce poszczuł dresiarzy ;)

ocenił(a) film na 10
paulincia21

najlepsza była scena z pomidorówka albo jak bruce przeglądał modlitwy na yahwey! a odpowiedz najlepsza: TAK

użytkownik usunięty
piotrbrylant

Najlepsza była zdecydowanie scena gdy Bruce kierował głosem Evana i gdy Grace wchodzi po kawę a w telewizji oferują gratis film "Spoć się z Bruce'm"...

Ryłam ze śmiechu przez większość filmu...

paulincia21

ten film jest po prostu świetny ! ; D
pomidorówka i to jak Bruce kieruje Evanem... wg mnie najlepsze ;P
ale cały film był doskonały, śmiałam się na okrągło i śmieję się za każdym razem, kiedy to oglądam ; )

użytkownik usunięty
Amelle

Jim = udana komedia. Nie znam śmieszniejszego aktora. Płakać można do bólu, niestety filmy na jeden, góra dwa razy do obejrzenia(moja opinia, rozumiem, że możecie sie nie zgadzać)

ocenił(a) film na 4

chyba muszę obejrzeć go jeszcze raz. widziałem dawno temu i wtedy jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 8
Kurosawa

jeden z najlepszych filmów Jima Carrey'a jak podkładał głos pod Evana xD chyba nie moge wyobrazić sobie śmieszniejszej sceny.

maclaren_gtrm

Film oglądałam dość dawno, więc nie pamiętam wszystkiego, ale wryła mi się w pamięć Mojżeszowa pomidorówka. I ta podniosła muzyczka w tle i wiatr. Myślałam, że padnę;) No i ogólnie miny Jima Carrey'a. Mistrz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones