PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550879}

Bridget Jones 3

Bridget Jones's Baby
7,1 137 014
ocen
7,1 10 1 137014
5,6 22
oceny krytyków
Bridget Jones 3
powrót do forum filmu Bridget Jones 3

Powiesz szczerze na wstępie, że nigdy nie byłem fanem tego typu filmów. Moją mocną stroną są horrory, ale po obejrzeniu Bridget Jones 3 chętnie zainteresuje się takimi filmami. Do kina poszedłem całkowicie przypadkowo, miałem chwilę wolnego czasu, spojrzałem na repertuar i jedyny (według mnie) sensowny film, który leciał o tej porze to właśnie Bridget Jones 3, a właściwie Bridget Jones Baby. Chwila zastanowienia i nie spodziewając się fajerwerków poszedłem do kina. Przyznam się, że nie oglądałem poprzednich części, nie wiedziałem kompletnie kto z kim jak i co bo zawsze uważałem, że to typowo damskie kino i grubo się zdziwiłem ! Od pierwszej sceny na mojej twarzy pojawił się uśmiech i towarzyszył mi aż do ... końca filmu ! Tak jest, do końca... Również byłem bardzo zdziwiony bo szczerze mówiąc nie pamiętam filmu na którym będąc w kinie ostatni raz płakałem w niektórych momentach ze śmiechu - pierwsza myśl Kac Vegas. Aktorzy są bardzo dobrze dobrani, mamy ciekawy wątek, zwroty akcji, możemy sobie wybrać kto jest dla nas najbardziej pozytywny, a przede wszystkim czeka na nas bardzo dużo żartów i dobrego humoru ! Żałowałem, gdy zobaczyłem napisy końcowe, że film nie trwał dłużej bo byłbym w stanie przełożyć swoje spotkanie. Polecam film obu płciom i zapewniam, że będziecie bawić się wyśmienicie, a ja z chęcią nadrobię dwie części , których nie widziałem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones