PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 158 tys. ocen
6,8 10 1 158120
5,8 26 krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Ciekawa jestem tylko, jak wybrną z tego filmowcy, o ile będą chcieli nakręcić trzecią część cyklu, ponieważ w filmie bohaterowie wzięli ślub, a w trzeciej części już nie są razem. Ale ta Helen lubi męczyć to Bridget. Dla zinteresowanych - trzecia część cyklu jest drukowana w Anglii od sierpnia zeszłego roku, co czwartek w "The Independent", a w Polsce, co sobotę w dodatku do "Gazety Wyborczej" - "Wysokie Obcasy" od 8-go lipca br. :)

ocenił(a) film na 9
Gunia_2

hej ,moze nie zauwazyłaś ale Bridget i Mark nie wzieli slubu to jej rodzice ponownie wzieli slub,Mark sie tylko jej oswiadczył w książce tez tak było albo ja źle pamiętam.Zakończyła sie tym ze mieli razem pojechać na wycieczke chyba do Mexyku.

beagli

Kilkakrotnie objerzałam końcówkę i doszłam do wniosku, że jednak ten ślub wzięli - być może się pomyliłam. W książce Mark się nie oświadczył i na samym końcu zaproponował jej wyjazd do Tajlandii, gdzie toczyła się jkaś interesująca sprawa i rozważał podjęcie się obrony oskarżonego.

Gunia_2

To radzę obejrzeć końcówkę jeszcze raz. W finale jej matka rzuca wiązankę ślubną i Bridget pada żeby ją złapać. To jest zapowiedzią małżeństwa, a nie jej własny ślub.

ocenił(a) film na 7
Gunia_2

lenik ma rację. Tak właśnie kończy się film. Ja jestem natomiast ciekawa czy wie ktoś może coś więcej na temat 3 części perypetii Bridget? Czy może są jakieś wieści na temat wydania 3 części książki w Polsce?

Gunia_2

Trzecia część ,,Dziennika...'' zupełnie mi się nie podobała! Zbyt ponura, lekko przynudnawa i mam wrażenie że ,,to wszystko już było''. Po co to robić?