PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 795
ocen
7,2 10 1 104795
7,1 29
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Zakonczenie filmu...

ocenił(a) film na 10

film byl ciekawy chociaz bylo kilka fragmentow za bardzo erotycznych, ale jaka byla
koncowka ja Dan idzie i oglada te tabliczki i nagle zauwaza, ze Alice zginela w pozarze
ratujac troje dzieci i czy to byla naprawde ona czy okazalo sie, ze podszywala sie pod jakas
Alice wiecie moze????? z gory dziekuje za odp. ;)

ocenił(a) film na 5
Claudia204

Alice naprawdę nazywała się Jane- było to widoczne w paszporcie jak wróciła do USA. A imię Alice "zgapiła" właśnie z tej tablicy, gdy się pierwszy raz spotkali:)

ocenił(a) film na 9
Claudia204

no proszę! nie zrozumiałam filmu, ale wystawiłam mu 10..... tak awansem.....:-) Jak miło.

ocenił(a) film na 10
angel_falls

rozumialam film tylko z tym zakonczeniem mialam problem ze zrozumieniem teraz juz wiem wielkie dzieki ;P

Claudia204

zrobiła go w trąbę jednym słowem, a z drugiej strony nie miałby teraz możliwości jej znaleźć ... tak czułam, że coś tam będzie z imieniem jak powiedziała, że nie pokazuje zdjęcia w paszporcie.

ocenił(a) film na 8
Whiskerss

sama mówiła doktorowi, że ma na imię Jane, a on jej nie wierzył.

ocenił(a) film na 10
fragola23

no wlasnie zdziwilam sie, ze mu podaje to imie -Jane jak ponoc nazywala sie Alice i zastanawialam sie co ona tak sie trzyma tego imienia no i jeszcze ten paszport...

Claudia204

dobreee ;d nie skapnelam sie! wogole to bym go jeszcze raz obejrzala, bo nie ogladalam od poczatku, a warto ogarnac to wszystko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones