PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 22 999
ocen
4,8 10 1 22999
4,4 9
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

James widzi film na którym jego siostra biega oszalała ze strachu, ewidentnie uciekając przed napastnikiem po czym ślad po niej i całej ekipie zaginął.
James udaje się do lasu wyposażony w kamerę, walkie-takie i drona.
James widzi kukiełki z drewna i stwierdza "wracamy, nie jesteśmy na to przygotowani".
No to ciekawe na co. Wycieczkę krajoznawczą?
Dziękuję. Ocena 1.

Whiskerss

Trafny komentarz :)

użytkownik usunięty
Whiskerss

James był zapewne przekonany, że ten 'napastnik' to jeden z wielu morderców lub psychopatów i po prostu skrzywdził w jakiś sposób jego siostrę, natomiast nie spodziewał się, że padła ona ofiarą działania mocy nadprzyrodzonych. Zupełnie czymś innym jest przygotowanie się na odnalezienie ciała swojej siostry w jakimś dziwnym miejscu, aniżeli na konfrontację z istotami, z którymi miało się do czynienia wyłącznie w legendach i dodatkowo nie wierzyło się w ich istnienie.

Z drugiej strony nie wiadomo czy to wiedźma zabiła jego siostrę. Mógł lub coś mogło innego

ocenił(a) film na 2
Whiskerss

Moment? Ponad godzinę trwał ten moment. Co za niewypał. Absolutne niezrozumienie oryginału.
Przewracające się drzewa. Ale kurna pomysł. Idziesz i nagle bum. Klon ci na łeb leci. Ale groza! Ale idea!
Dziwadło fantasy z lasu (wiedźma?) - facepalm za każdym razem, porywało ludzi? Po ch**.
Totalnie nijacy bohaterowie i motywacje. Grosza bym nie dał za żadnego. Tyle się przejąłem.
Chata strachów; murzyn znika, ktoś biega, teleportuje się, obłąkany koleś wrzuca ludzi do tunelu (jak on przeżył) - ale dlaczego? Wiedźma mu kazała? Za pokój i wyżywienie?
Irytująca murzynka w nodze ma pasożyta(?), a potem włazi na drzewo i spada. Kto to wymyślał...
No i jump scare co pięć minut. Debilne straszenie widza (BU!) najpierw wywołuje śmiech, a potem wkuwia. Ale nie straszy!

ocenił(a) film na 2
Piramidoglowy

Trafne podsumowanie

ocenił(a) film na 2
Piramidoglowy

Mnie najbardziej raził w oczy moment przekraczania strumienia. Wszyscy się przygotowali na wyprawę po lesie i mieli do tego odpowiednie buty. Napotykają wodę i zamiast przejść ja w tych butach to oni poszli jakby byli na plaży w gołych stopach. Moja pierwsza myśl była: "przecież tam mogą być kamienie albo jakieś gałęzie w wodzie".

ocenił(a) film na 1
Whiskerss

Festiwal absurdu. Drony wiszące na drzewach, kręcące filmy oraz obracające śmigłami wiele godzin, kamery z nieśmiertelnymi aku. Kamery trzymane/montowane nie wiadomo gdzie, ponieważ ujęć masa z każdego możliwego miejsca. Nienaturalne zachowania bohaterów, jedyne na co się przygotowali to krzyki, podkradanie się do osoby czymś zainteresowanej, wtedy krzyk i wpadnięcie na nią. Pioruny kiedy byli w chatce... najpierw grzmot-dźwięk potem błysk.. no bez jaj.... Zakłócenia na kamerach typowe dla analogów, a mieli tam też cyfrowe. Masakra...

ocenił(a) film na 6
trash_pl

akurat "najpeirw grzmot potem błysk" to wyszło najbardziej naturalnie jakby nie patrzeć z całego filmu :) bardziej mnie zastaniowił (jak już móimy o błyskach) moment kiedy nieprzerwanie świeci się z zewnątrz światło :) TO naprawdę starałem się wytłumaczyć, samemu dopowiedzieć ale się nie dało ;/ ufo? hah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones