PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361251}
7,3 297
ocen
7,3 10 1 297
Bigga than Ben
powrót do forum filmu Bigga than Ben


dramaty życia przeplatają się z komizmem a wszystko to okraszone pięknym uśmiechem Bena. "Press for subtitles" i "Bags" - pękałam ze śmiechu:)

szkoda, że nigdzie nie można dostać soundtrack'u z tego filmu, muza jest zaje*sta...

ocenił(a) film na 10
Metropholis

Witam, troszkę czasu minęło,ale niedawno zaintrygował mnie ten film. Czy mogłabym prosić o napisy do niego, jeśli jeszcze ma ktoś w posiadaniu? Bo nigdzie nie ma niestety.. Mój mail: magdalena.k9@gmail.com
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

medzia88

Właśnie obejrzałam film i niestety kilku rzeczy nie zrozumiałam. Czy jest ktoś w posiadaniu napisów, kto mógłby je wysłać na xfemonoex@gmail.com?
Bardzo dziękuję :)

xfemonoex

wysłane.

powstał z tego wątek o napisach:]

charliehale

przepraszam bardzo , czy mógłby mi równiez ktoś wysłać napisy do tego jakże cudownego filmu z Benem na nescafeczerwone@o2.pl gdyż nie zrozumiałam kilku kwestii ;)

charliehale

ja też poproszę :) bardzo ładnie ;)

babrysia@gazeta.pl

babrysia

dopiero teraz zauważylam wątek o napisach a sama ich potrzebuję, nie rozumiem dość dużej części;) czy ktoś wspomoże napisami? ;) będę bardzo wdzięczna :) --> magnes_15@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones