PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 168
ocen
7,2 10 1 86168
6,8 22
oceny krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Film jest bezsenny, ponieważ w ogóle nie che nam sie spać w przeciwieństwie do głównego bohatera. No właśnie Al Pacino....moim skromnym zdaniem jego najlepsza rola. Świetnie zagrał postać zmęczoną, niewyspaną z metlikiem w głowie. Nie podobała mi sie za to Hilary Swank, była jak "ciepłe kluchy". Film z dobrym scenariuszem, wciągający, z dobrą muzyką i aktorstwem....czego chcieć więcej, chyba nic poza kilkoma szczegółami. Całośc jest zbyt przewidywalna, co psuje zdecydowanie jakość i uciechę z oglądania. Film nadrabia za to klimatem. Christopher Nolan zaczyna mi pomału przypominać Brada Andersona, ponieważ dla niego najważniejszy w filmach jest klimat podobnie jest u Nolana. Pokazał to w "Memento" i "Bezsenność". Dialogi jakoś szczególnie nie zapadły mi w pamięć, więc raczej nie należały do najlepszych.
Podsumowujac - dobry thriller

7/10

użytkownik usunięty
kAMSON

Film mi się kompletnie nie podobał, naprawdę byłem tak śpiący po nim, że 5 godzin spałem, nudna i nieciekawa akcja 5/10 za obsadę i pomysł.

ocenił(a) film na 7

film przeciętny..5/10...taka obsada...a mimo to nuda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones