PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93765}
5,8 3 896
ocen
5,8 10 1 3896
Bezlitosny morderca
powrót do forum filmu Bezlitosny morderca

jak wam coniektorym szkoda takiego zwyrodnialca to jestescie jak on wykolejeni ja bym polamam
mu wszystkie kosci zeby poczul co to bol i zeby to zrobily rodziny ofiar w akcie zemsty to by bylo
najsprawiedliwsze

ktosten

A ja zgwałciłabym go a później zabiła :D ahahahhaha

KLAUDIA92

A Bozia dała Ci mózg !!!!???

kam001

Nie, rodzice. Chyba.
No kurde, taka prawda. TAK ZROBIŁABYM WŁAŚNIE TEMU CZŁOWIEKOWI KAMILKO ! =*

KLAUDIA92

Nie bede namawiac Cie juz na zadem film :):):) Klaudynko ! ;)

KLAUDIA92

Never !!!!!!

kam001

KPINA!

KLAUDIA92

Ponieważ .... ??

ktosten

Gimbaza, wszędzie gimbaza.

ktosten

Przykro mi ale Tedd Bundy był całkiem zdrowy psychicznie

kryszti

wg mnie to rodziny ofiar powinny wymierzac sprawiedliwosc,chociaz ja bym mu zadal tyle ran ile bylo ofiar

ktosten

a zabojstwo dusiciela ktory udusil 10 kobiet
dusic go przez 15 sek -to symbol 1nej z ofiar a miedzy duszeniami 2 sek przerwy ,jesli przezyje to dostaje dozywocie a jesli nie to nikt nie bedzie plakal

dawid10809

Chyba jesteś chrześcijaninem :) Ja nie, ale też bym pozabijał paru zwyrodnialców, choć robiłbym to po swojemu :)

kryszti

kiedys bylem chrzescijaninem ale dowiedzialem sie o tym jak niewinni ludzie gineli przez religie,inkwizycje,wojny krzyzowe nawet o morderstwach na tle religijnych i wszysxtkie krucjaty
poza tym nie spodobala mi sie religia w ktorej dobry czlowiek umiera mlodo albo jakies dziecko nie dozywa 3-ech miesiecy podczas gdy jakis gnojek ktory zabil kilkanascie osob dozyje sobie 89 lat

dawid10809

Nie no bo wyznajesz chrześcijańską zasadę oko za oko ząb za ząb o to mi chodziło ale nieważne

kryszti

ta religia jest glupia jakas niby jest nie zabijaj ale kosciol walczy z kara smierci,niby ksieza zyja w ubóstwie ale merce maja .nie chodzi o zasade zab za zab ale o sprawiedliwosc dla rodzin ofiar -zasada zab za zab jest wtedy kiedy rodzina sie msci za krzywdy a sprawiedliwosc gdy taki ginie pod kolami albo w meczarniach

kryszti

to kiedy ktos umiera powinno zalezec od tego jakie zycie prowadzil , jak ktos mi na pytanie odpowiada niezbadane sa wyroki boskie to dostawal w pysk w imie kolejnego niezbadanego wyroku boskiego

dawid10809

No nie wiem raczej morderca nie powinien się ograniczać do takich rzeczy i powinien wykazać się kreatywnością :)

kryszti

poza tym to moje wyczucie sprawiedliwosci uksztaltowalo pewne wydarzenie - moj kolega pojechal na impreze ze znajomymi to sie stalo w grudniu 2011 nastepnego dnia lezal juz w szpitalu ,walczyl przez miesiac ale przegral. mial uszkodzenia mozgu ,zlamane zebra ,pekniecie chyba tylnej czesci czaszki i krwotoki - a policja uwierzyla jego znajomym ze on spadl ze schodów a jeszcze go wskrzeszali pradem itd do dzisiaj nikogo nie aresztowali .
inna sytuacja ale to na Litwie- facet przychodzi na policje ze jego córka (6letnia) zostala wykorzystana seksualnie przez jakiegos faceta ,dzieciak zeznal to na policji ale tego pedofila puscili . Ten ojciec poszedl do niego i go osobiscie zabil w imie sprawiedliwosci

moglbym wymieniac inne przejawy niesprawiedliwosci z tego zasyfialego kraju oraz ze swiata ale nie starczy mi czasu i powiedz

dawid10809

jak mozna wierzyc ze od wymierzania sprawiedliwosci sa sady w ktorych szerzy sie korupcja

kryszti

albo taka egzekucja idzie do pustej sali siedzi przywiazany do krzesla i rodziny ofiar go karaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones