PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93765}
5,8 3 896
ocen
5,8 10 1 3896
Bezlitosny morderca
powrót do forum filmu Bezlitosny morderca

płycizna

ocenił(a) film na 3

film obrazuje bardzo płytko mordercze skłonności Teda, brak w nim polotu daleko mu do filmu nieodwracalne, tam gwałt był w centrum, było to studium przemocy i cierpienia, ukazano dokładnie obraz ofiary i psychopaty, a w tym filmie potworne zboczone skłonności były traktowane pobieżnie jakby schodziły na drugi plan, film się skupiał nie wiadomo na czym

katja_18

Tak samo to odczułem, bardzo chaotyczny film zawiodłem się ani cierpienie ofiar nie było dobrze ukazane ani nie była zaprezentowana zbyt dobrze psychika Teda i co nim kierowało.

ocenił(a) film na 3
Zajcevv

no właśnie nie miało co wstrząsać, przez takie badziewie człowiek czas traci bo opis filmu ciekawy dla wielbicieli thrillerów, żeby tak zmarnować historie na faktach i to tak słynnego mordercy, żenujące

katja_18

Widzę że jako jedni z niewielu tak odebraliśmy ten film bo cała reszta wychwala ten film chyba tylko dlatego że o Bundym.

ocenił(a) film na 4
katja_18

Dokładnie katja zgadzam się...Film ogółem zapowiadał się ciekawie....Ale po obejrzeniu go stwierdziłam, że jednak nie tego oczekiwałam...4/10

katja_18

Zgadzam sie z wami, właśnie obejrzałam ten film i czułam sie jakbym oglądała jakąś komedie a nie film o seryjnym mordercy, gościu zabija dziewczyny a w tle leci wesoła muzyczka wtf. W ogóle cały ten film ma według mnie klimat jakiejś komedii familijnej, nie wiem może sie myle ale takie odniosłam wrażenie.

ocenił(a) film na 1
katja_18

Kazdy kto zna historie Teda odczuje niesmak, tyle nieprawidlowosci ze glowa mala

ocenił(a) film na 3
kwestiawyboru

podobnie jest z filmem Kemper, scenarusz pisze życie w obu przypadkach a nikt z kręcących wysokobudżetowe produkcje tymi przypadkami się nie zainteresował co mnie dziwi, chyba że skrajnych narcyzów z morderczymi skłonnościami tak zniechęcają do morderstw, bo skończysz w filmie klasy B, dobra taktyka

ocenił(a) film na 1
katja_18

Może to przynieść również odwrotny skutek... Człowiek się w końcu na nich tak wku.rzy, że sam weźmie w sprawy w swoje ręce i ich wybije ;d

ocenił(a) film na 6
katja_18

A może chodziło o to, żeby morderstwa i gwałty pokazać w taki sposób, w jaki widział je Ted? Płytki, luźny, może trochę zabawny?

ocenił(a) film na 3
reganm

zabawnie to było z dwa razy, mimo wszystko w filmie brakuje wyrazistości, że tak to określę Ted biegał jak pomylony i walił je ostrymi przedmiotami w głowę , hmmm jak by film skupiał się na tym co miał on w głowie to pewnie byłoby więcej brutalnego seksu

ocenił(a) film na 3
katja_18

z brutalnym seksem była chyba tylko scena jak przywiązał swoją dziewczynę do łóżka i kazał jej udawać martwą, a tak to faktycznie film trochę komedią zajeżdza... nie czuć klimatu biografii ;/ a szkoda dam 3

ocenił(a) film na 3
DarkBartek

coś w tym jest, takie filmy nie powinny być kręcone, a jak już to przynajmniej nie na podstawie biografii

katja_18

Przyznaję, że nieźle się uśmiałem, oglądając film. Niemniej nie był wcale tak nieudany, jak to sugerują niektóre komentarze. Można było poczuć dużą dozę współczucia wobec głównego bohatera. Z kolei lepiej się stało, że twórcy filmu nie próbowali na siłę wchodzić w jego psychikę, niż by mieli zrobić to w sposób nieumiejętny.

ocenił(a) film na 3
draugr

ja tam nie odczuwałam współczucia, jakby pokazali jakąś megatraumę i umiejętnie ją powiązali z jego życiem po niej to bym może coś odczuwała ale nie współczucie

katja_18

Najwyraźniej nigdy nie miałaś ochoty zabić kobiety :)

ocenił(a) film na 3
draugr

żeby zabił kogoś kto go naprawdę skrzywdził niewymownie to rozumiem

ocenił(a) film na 3
katja_18

zrozumiałabym znaczy się

katja_18

Dowiedział się w dzieciństwie, że jego prawdziwą matką jest jego "siostra", może to, jak i inne wydarzenia z jego życia wpłynęły na jego sposób postrzegania kobiet, które obciążał odpowiedzialnością zbiorową.

ocenił(a) film na 3
draugr

to zbyt naciągane wytłumaczenie, żeby np był katowany przez tą tzw siostrę to zrozumiałabym ale tylko wtedy gdyby ją zabił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones