PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460941}

Bez reguł

Unthinkable
7,4 54 115
ocen
7,4 10 1 54115
7,0 3
oceny krytyków
Bez reguł
powrót do forum filmu Bez reguł
ocenił(a) film na 8
polsport

To jakie filmy są lepsze według ciebie od takich? Moim zdaniem film jest bardzo dobry, niczego mu nie brakuje, zaskakuje. Gra aktorów na odpowiednio wysokim poziomie! Jeśli to dla Ciebie jest gówno, to czym jest w takim razie Harry Potter, czy inne prawdziwe gówna. Rzeczywiście gówno ma notę 7,5. :) Tobie się nie podobał, ok. Ale nie nazywaj tego gównem gdy nie jest. To, że nie skakali tam z 1345 metrów na spadachronach i nie było widać na zoomie dymu lecącego z shotguna i lekko przyczerwienionej rozgrzanej lufy, nie było takiej akcji jak w MacGyverze, to nie znaczy że od razu gówno.

eciepecie

Drogi eciepecie :)
o wyjątkowo słabej realizacji filmu powiedziano chyba wszystko w forum poniżej (w temacie: 3/10 Film płytki, plastikowy,..) dziwię się, że wogóle chciało im się tyle o tym pisać :)
tego filmu nie ma nawet w zestawieniach Boxoffice...

użytkownik usunięty
polsport

no to żeś teraz dowalił...zmierzch jest w boxoffice a jest zaje**ście płytki

Dziewczyny nie wpadajcie w paranoję :) W jaki sposób chcecie porównywać Harrego Pottera, Bez reguł, Zmierzch i MacGyvera? W takim razie zamiast Bez reguł lepiej obejrzeć Bez smyczy :)
Czy tego chcę czy nie, Zmierz jest w Boxoffice bo miał ogladalność. Większość Twoich koleżanek bardzo chwali tą serię :) Wg mnie słabą, ale nie wytłumaczę tego milionom nastoletnich fanek harlekinów...
Z rankingów Boxoffice polecam z motywem teroryzmu: Transer, W sieci kłamstw, Stan oblężenia, Królestwo, Suma wszystkich strachów, The Hurt Locker, Zdrajca.
Bez regul czy Essential Killing to słabe filmy dla słabych widzów. Krótko. "Słaby umysł cieszą słabe rzeczy".

użytkownik usunięty
polsport

Jestem facetem idioto, widać nawet nie potrafisz dokładnie przeczytać mojego nicku. SIC!

użytkownik usunięty
polsport

Btw widać, że patrzysz na życie poprzez stereotypy :)

Trudno żebym angażował się w przedszkolne pyskówki, zwłaszcza, że w internecie o każdym może napisać 'idiota' :) Nic nie wnosisz do rozmowy. Stereotypy? Kolego co ty pie*dolisz?

użytkownik usunięty
polsport

Odpowiadam odnośnie filmu zmierzch, więc od razu piszesz do mnie "dziewczyno". O każdym "można" a nie "może". Naucz się składni, potem pisz.

cieszę się, że literówka wywołuje u ciebie takie emocje :)

użytkownik usunięty
polsport

Nie literówka, tylko nie pierwsza twoja wpadka w posługiwaniu się językiem polskim. :) Polaku...
Btw następnym razem sprawdź jakiej płci jest osoba, z która piszesz a potem pisz te swoje litanie.

osobą? chyba trolem, sflustrowanym
ale nie jesteś sam, ja też nie wiem o co ci chodzi :)
zamiast o filmie gadasz o literówce
btw. nie jest polskim zwrotem i sprawdź proszę ortografa w swojej litanii

użytkownik usunięty
polsport

Btw jest zwrotem amerykańskim jeśli się nie mylę. Ojej myślisz, że się obrażę za "trola"? Wyzwiska oznaczają brak argumentów :) pozdrawiam nieszanownego pana.

dobranoc trolu

użytkownik usunięty
polsport

A ty znowu tutaj? Jeszcze twoje wielkie ego nie daje ci spokoju?

:) tak, wiemy, że jesteś facetem, już o tym pisałeś

użytkownik usunięty
polsport

gościu co ty ćpasz, że nie rozumiesz co pisze ;D hahaha no nie mogę z ciebie. "wiemy"? Jest was dwóch? Jestem pod wrażeniem :D

nie tylko ja mam ubaw z takiego trola jak ty :)

użytkownik usunięty
polsport

nie masz już co pisać, więc powtarzasz w kółko "trol" :) spadaj gościu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
polsport

Wiadomo, nie każdy to rozumie... A Ty Drogi Polsporcie jesteś po prostu średnią oglądających. Cóż się spodziewać...

fubrawiec

Bzdura. Po prostu nie rozumiesz pojęcia średniej. W chwili pisania tego komentarza średnia wynosi 7,5 a moja ocena to 1.

ocenił(a) film na 9
polsport

Bardzo dobrze oglądało mi się ten film. Ode mnie dycha. Nie wiem dlaczego ten film miałby być g....em, według ciebie - dla mnie rewelka. Myślę, że właśnie tak wyglądają przesłuchania terrorystów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
polsport

czujesz sie lepszy po tym co napisales czy o co chodzi

ocenił(a) film na 8
polsport

Koleś, sugerujesz się jakimiś światowymi rankingami? Co to jest, twoja wyrocznia, której jesteś bezgranicznie oddany i nic z poza niej nie ocenisz na więcej niż 1?

polsport

ZRÓB LEPSZE GÓWNO Z CHĘCIĄ JE OCENIMY...

ocenił(a) film na 8
Zibi841

moim zdaniem super film choć jest parę zawiłości ja dałem 8 i myślę że ludzie którzy dają ocenę 1 to nie powinni wchodzić na f.w.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
killerek132

DOBRY FILM ALE JA ZNAM LEPSZE TORTURY

ocenił(a) film na 7
killerek132

BYŁEM NA FAZIE JAK TO PISAŁEM

ocenił(a) film na 3
killerek132

w ciągu minuty ochłonąłeś? ;)

ocenił(a) film na 6
polsport

Czytając Twoją późniejszą argumentację (na temat i nie na temat ;) ) widzę, że całkiem rzeczowo się potrafisz odnieść do tematu (poza wdaniem się w kłótnię), w przeciwieństwie do naprawdę wielu. Dlaczego więc zakładasz tak nierzeczowy temat?
Pozdrawiam serdecznie, choć długo po czasie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones