PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463328}

Bez mojej zgody

My Sister's Keeper
7,6 117 161
ocen
7,6 10 1 117161
5,8 6
ocen krytyków
Bez mojej zgody
powrót do forum filmu Bez mojej zgody

nie oglądałam, ale czytałam i nie mogę się doczekać filmu. Jedna z nie wielu książek, których nigdy nie zapomnę.

ocenił(a) film na 7
rozana

Ja czytałam tę książkę dawno temu i mam ochotę zrobić to jeszcze raz. Mam tylko nadzieję, że ekranizacja została zrobiona dobrze, nie psując klimatu książki. I trochę mnie martwi zaangażowanie Diaz do takiego filmu. Tak jakoś mi tam nie pasuje.

ocenił(a) film na 9
xena_4

Niesamowita i poruszająca książka. Mam nadzieje, że film będzie równie dobry jak ona.

red_heart

Tak zgadzam się z toba xena, Cameron nie pasuje mi do dramatu, raczej do komedii romantycznej... Nie jest złą aktorką jednak obawiam się że nie podoła zadaniu no ale zobaczymy.

holly196

Czytałam książkę i wywarła ona na mnie wielkie wrażenie. Do tej pory jest moją ulubioną, a minęło już parę lat, od kiedy miałam ją w rękach. Szczerze, to wcale nie podoba mi się pomysł z ekranizacją. Pewnie jak zawsze z pięknej książki zrobią jakiś wyciskacz łez. Szkoda.

rozana

Ci c czytali pamiętają zapewne wątek kurator Julii. Niestety w spisie aktorów nie mogę wypatrzeć tej roli... Czyżby ją pominięto??? Jeśli tak to bardzo, bardzo źle się stało, to jedna z tych osób które nadają smaczek powieści. Kochamy ekranizacje... :(

ocenił(a) film na 6
rozana

Również czytałam książkę, końcówka wiadomo - totalny szok... Długo, długo nie mogłam przeżyć takiego zakończenia.
Co do filmu, mnie osobiście rozczarował, strasznie rozczarował. Ciekawa jestem, jak Wam się "podobał"?

ocenił(a) film na 5
mimowszystko

mam prosbe. a mozecie podac mi autora i nazwe ksiazki (czesto zmieniaja nazwe filmu na podstawie ksiazki):)

wronaa

Autor - Jodi Picoult a tytul ten sam co tytul filmu - Bez mojej zgody :)

ocenił(a) film na 5
nimeesha

dziekuje slicznie:) już jutro zaczne poszukiwania ksiazki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones