PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463328}

Bez mojej zgody

My Sister's Keeper
7,6 117 161
ocen
7,6 10 1 117161
5,8 6
ocen krytyków
Bez mojej zgody
powrót do forum filmu Bez mojej zgody

Co z Julią?

ocenił(a) film na 8

Wczoraj skończyłam czytać książkę, a dziś, przeglądając filmweb, z wielkim zaskoczeniem natknęłam się na tę ekranizację. Z tego co udało mi się wyczytać, film jest zgoła inny niż jego pierwowzór - zmieniono zakończenie (co wydaje mi się niepotrzebne i nielogiczne). Podczas przeglądania obsady rzucił mi się w oczy brak Julii. Czyżby wycięto tę postać?

Maggie4455

Tak, Juli nie było, ale moim zdaniem była ona osobą, która nic nie wnosiła do filmu, zmienili jedynie postać prawnika - tu był taki grzeczny, ułożony i był od razu skłonny do pomocy Annie, a nie tak jak w książce. A zakończenie w filmie o niebo lepsze i tak, całkowicie zmienione. Moim zdaniem zakończenie nie miało być zaskakujące, tylko miało pokazać, że pewnych rzeczy już nie zmienimy i tak po prostu musi być, a my powinniśmy iść dalej i cieszyć się ze wszystkich chwil i wspomnień z ukochaną osobą.

ocenił(a) film na 8
DarkAlessaLove

Dzięki za odpowiedź! Trochę szkoda, ze ją wykreślili...

ocenił(a) film na 8
DarkAlessaLove

mnie osobiście bardziej poruszyło to w książce poryczałam się jak bóbr. Film nie wywarł juz na mnie takiego wrażenia

malami91

Mam te same odczucia. Książka o niebo lepsza! Nie mogłam przestać płakać jak czytałam zakończenie a tutaj jak mogli tak zrobić z tą końcówką ? Rozczarowałam się zakończeniem filmu, tak istotnej rzeczy nie powinni zmieniać.

użytkownik usunięty
Maggie4455

Też byłam zaskoczona, sędzia w filmie był kobietą a w książce mężczyzną, nie było Julii a to szkoda, a prawnika Alexandra to jakoś mało pokazywali. Książka o niebo lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones