PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645255}
7,3 53 511
ocen
7,3 10 1 53511
Bez miłości ani słowa
powrót do forum filmu Bez miłości ani słowa

Wiecie może co to za piosenka jak Rusty jest na tej imprezie i widzi Kate jak bierze narkotyki? Jak
tak to prosze o szybką odpowiedź bo już z miesiąc jej szukam :)

kaaasia34

Kurde, też jej szukam. A w soundtracku też jej ni ma. :(

zuzia003

Ja już jak widać date szukam od listopada i dalej nie moge znaleźć.. A taka fajna!;d

ocenił(a) film na 8
kaaasia34

Like Pioneers - Polkadot :>

Chaz_

A masz może w postaci mp3?;d bo z tego co szukam to jest tylko na yt i to na koncercie to nawet nie słychać...

kaaasia34

Znalazłam! Już jest na yt. Mi chodziło o tą: http://www.youtube.com/watch?v=wN3JAvYUygE (Bear Driver "No time to speak")
Pozdrawiam! :)

zuzia003

To o inną nam chodziło, bo to jest właśnie ta co @Chaz_ podał/a tylko zmuła, bo nie ma jej nigdzie w normalnej wersji ;d ale dzięki i również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
kaaasia34

Podał. C:
Jest na Spotify idealna wersja, a na mp3... chyba trzeba jeszcze bardziej pozwiedzać Google. :>

Chaz_

O znalazłam tylko z tego co słysze to to też nie jest ta piosenka której szukam :d mi chodzi o tą co jest taka spokojna jak on stoi przed tą łazienką a ona wciąga ;dd a z tego co szukałam to nigdzie jej nie ma to chyba sobie odpuszcze poszukiwania..

kaaasia34

Wydaję mi się, że to jest po prostu melodia, która cały czas się w filmie przewija.
http://www.youtube.com/watch?v=bv5eiGq0IrU
To nie jest czasem to? :)

zuzia003

Podobne, ale to nie to :P Ale właśnie jak wtedy jeszcze szukałam to znalazłam tylko tą melodie co jest w filmie, tam tego było pare sekund więc też mi sie wydaje, że to jest sama melodia. Szkoda, bo jak ktoś by jeszcze śpiewał to by fajniej brzmiało ;d

ocenił(a) film na 8
kaaasia34

Jeśli chodzi o ten moment, to nie jest piosenka. Przynajmniej tak mi się wydaje, że to sama piosenka.

Natomiast Polkadot jest na cho...mi-ku. :>

Chaz_

Nie no Polkadot znalazłam i dlatego sie kapnęłam, że to nie ta piosenka :d ale też spoko ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones