PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 159
ocen
6,6 10 1 51159
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Czekałam na jakąś chwilę refleksji ze strony tych facetów, liczyłam że ujrzę chociaż przebłysk wyrzutów sumienia, chociaż chwilowe przerażenie tym co zrobili. Nie doczekałam się. Może to nie ten gatunek, skoro film zakwalifikowany został jako horror. Niemniej jednak uważam, że film sporo mógłby zyskać gdyby pogłębiono nieco portrety psychologiczne bohaterów.
Co do samej zemsty; krwawa i przerażająca, ale w pełni zasłużona. Tak powinni kończyć tacy zwyrodnialcy.

ocenił(a) film na 8
agneszko

Bo to chodziło właśnie o to, że oni to zwyrodnialcy, bez ludzkich uczuć, którzy traktowali ją jak to jeden z nich powiedział - jak mięso. Gdyby to wszystko było bardziej delikatne, gdyby ją przeprosili itp., to film właśnie straciłby, bo zapewne zemsta nie byłaby taka brutalna.

agneszko

A niby na podstawie czego się spodziewałaś ich skruchy?;) Jak ją gwałcili to nie było po nich widać, żeby się czuli winni albo współczuli jej, ani przez moment. Czemu później mieliby zmienić zdanie? Chyba raczej dziwne by było, jakby w trakcie bycia torturowanym zaczęli myśleć "ojeju, jak mnie boli, teraz rozumiem jak ona wtedy cierpiała".

Grinny

może np. mogliby zmienic zdanie gdy zrozumieli co chce im zrobić , mogliby wtedy błagać o litość i modlić się żeby nic im nie robiła czy coś :P

maria1710

Błagali, szeryf nawet się modlił, ale ona robiła to samo i jakoś nie przestali jej gwałcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones