PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 159
ocen
6,6 10 1 51159
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Jako kobiecie, ciężko było mi przeżyć I-szą połowę filmu, gdzie dominowały sceny gwałtu i
przedmiotowe traktowanie, natomiast druga jest dla mnie obrazem potężnej siły wynikającej z
zemsty po upokorzeniu, przemyślane pułapki i wykończenie oprawców. SPRAWIEDLIWY film :)
Polecam, lecz to jeden z tych do których nie chce się wracać...

ocenił(a) film na 7
Loorenaa

własnie obejrzałem i zgadzam się w 100 procentach. Swoją drogą liczyłem, że szeryf będzie bardziej cierpiał ostatnie morderstwo troche za "przyjemne". :P

ocenił(a) film na 4
Bloodbane

Zgadzam się, a to właśnie szeryf okazał się największym bydlakiem. Z jednej strony kochany mąż i ojciec, z drugiej podły gwałciciel ...

użytkownik usunięty
Loorenaa

zemsta to niskie uczucie. nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. miała film z kamery = miała wszystko. nie musiała się zmieniać w takie spodlone stworzenie jak oni.

ocenił(a) film na 4

Z jednej strony tak, z drugiej film bez jej zemsty nie byłby tak ciekawy :)

ocenił(a) film na 7

Wyjątkowo infantylny komentarz. Na sprawiedliwość to liczą tylko wyzbyte wyobrażni panienki. Gdyby każdy odpowiedział na krzywdę jak bohaterka filmu to gwałtów by nie było. Każdemu gwałcicielowi należy obciąć jajka w jak najboleśniejszy sposób i to jedyna odpowiednia metoda.

ocenił(a) film na 5

to właśnie była sprawiedliwość - konkretna kara za konkretny czyn. A nie żenująca sytuacja, kiedy ofiara gwałtu musi zeznawać w sądzie w obecności śmiejących się jej w twarz zwyrodnialców, którzy na parę lat trafią za kratki, gdzie oczywiście MUSZĄ być humanitarnie traktowani. A jak wyjdą , zabawa zacznie się od nowa. Takiej "sprawiedliwości" ja nie kupuję...

Loorenaa

niezły film, choć trochę mało prawdopodobny motyw zemsty

nie obejrzałabym go drugi raz, chyba, że pomijając sceny gwałtu

ocenił(a) film na 7
Loorenaa

Również się zgadzam. Przyszło mi na myśl jedno - trzeba być hardcorem by to nakręcić i hardcorem by to oglądać.

I owszem, nie jest to film, do którego się wraca.

ocenił(a) film na 6
Loorenaa

Odpowiednia kara co do przewinienia, tylko szkoda, że mało prawdopodobna :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones