PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 tys. ocen
6,3 10 1 63172
6,5 10 krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Beowulf -> 7/10

ocenił(a) film na 7

Kolejna produkcja w reżyserii Roberta Zemeckisa. Dla tego właśnie Pana zdecydowałem się obejrzeć ów film. Do tego cała plejada gwiazd - chociażby Anthony Hopkins, John Malkovic, Angelina Jolie czy Ray Winstone - wcielający się w postać tytułowego bohatera. Sam temat na film także mnie zachęcił. Jednak po licznych negatywnych opiniach na temat tego obrazu, zacząłem powątpiewać w sukces tej produkcji. Jak się później okazało niesłusznie. Jest to dla mnie doskonały dowód na to, że nie warto kierować się zdaniem innych użytkowników fimwebu. Jest to produkcja czysto rozrywkowa z całą masą świetnych dialogów i efekciarskich scen. Animacja postury aktorów także było ciekawym rozwiązaniem. Odtwórcy głównych ról także poradzili sobie znakomicie. Dla tych którzy liczyli na film historyczny o wikingach może być to niestrawny obraz. Ja jednak wiedziałem o co będzie w tej produkcji chodziło i bawiłem się oglądając tę produkcję pierwszorzędnie. Jeśli lubicie kino zrealizowane w stylu podobnym co 300 będziecie zachwyceni. Robert Zemeckis po raz kolejny udowodnił wszystkim, że nie zapomniał jak się robi dobre filmy. Moja ocena: 7/10 ! WARTO OBEJRZEĆ !!