PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820975}
6,0 528
ocen
6,0 10 1 528
Bayala i ostatni smok
powrót do forum filmu Bayala i ostatni smok

Obejrzałam film z dużo młodszymi kuzynkami, które są u mnie obecnie na feriach i mimo, że wycieczka do kina to był ich pomysł, to ja w ogóle nie czułam się znudzona, a nawet przeciwnie - ku mojemu zaskoczeniu! :P Film jest dosyć wartki i ciekawy jak na bajkę, są zwroty akcji, dialogi też okej. Duży plusem jest dla mnie strona wizualna - super kolory i animacje. Dla dzieciaków na pewno atrakcyjne były postaci - wiadomo smoki, elfy, wróżki, coś co w tym wieku wydaje się fascynujące. Ja też bylam fanką takich bohaterów więc zupełnie to rozumiem. Kuzynki zadowolone a to najważniejsze, zamiast znudzonych min siedzeniem w domu, dobrze się bawiły i szkoda, że teraz nie wiem na co mogłabym je zabrać :( Bayala na ferie jak w sam raz :P

ocenił(a) film na 8
julitt_wander

Ja mam podobne odczucia, sledziłem kiedy ta produkacja wejdzie do kina już od jakiegos czasu. Byłem rodzinnie z żoną i córką, bardzo nam się podobało. 8/10. Rodzic też się może dobrze bawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones