PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 478
ocen
5,9 10 1 75478
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Niepojęte. Jest w liście proponowanych do nominacji jako jeden z najlepszych filmów 2012 roku na galę 2013. http://www.oscars.org/awards/academyawards/rules/reminderlist.html

ocenił(a) film na 9

Ja się dziwię,że ten słabiasty spider man jest w tej liście.Battleship jest na prawdę dobry...Efekty wizualne jak i dźwiękowe są na bardzo wysokim poziomie i cało kształtnie film robi wrażenie i jest dobry.Dobrze,że jest nominowany.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Cóż, każdy myśli inaczej : ) Niemniej jednak muszę się zgodzić, co do tego, że na pewno jest lepszy od Spider-Mana (już bardziej wolałam starą wersję).

ocenił(a) film na 2
JackRobertkokos

Piszemy "naprawdę" a nie "na prawdę". A co to jest "cało kształtnie" to tylko Bóg raczy wiedzieć.
Sio do podstawówki.

ocenił(a) film na 9
Zetar

Nie ważne jak piszę,ważne,że film jest bardzo dobry a ty hejterze już nie broń się pisownią tylko czymś innym bo stajesz się żałosny.

ocenił(a) film na 2
JackRobertkokos

Żałosna jest nieznajomość własnego języka i zasad pisowni A ponieważ nie mam pojęcia o czym pisałeś (być może chodziło Ci o to, że Rysia ma ciało kształtne), to nie mogę użyć argumentów, aby udowodnić dlaczego film jest słaby.

PS. Piszemy "nieważne", bo "ważne" to przymiotnik, a "nie" z przymiotnikami piszemy razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones