PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 478
ocen
5,9 10 1 75478
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Fabuła strasznie mizerna, typowa miłość na ekranie, zbuntowany bohater of course z 'Merica
który ratuje świat. Po za efektami ograniczającymi się tak naprawdę do dwóch typów broni
obcych, strojów wzorowanych na Halo obraz ratuje może jeszcze tylko muzyka AC/DC.
Strasznie drażni natomiast wszędobylska propaganda, powiewające fagi, bohaterscy
marynarze, śmierć przez zniknięcie (i nic nie było, nikt nic nie pamięta choćbym nie wiem kto
zginął), nawet seniorzy wkraczają do akcji i ładują pół tonowe pociski jakby nigdy nic, a 70 letni
okręt robiący za muzeum spokojnie konkuruje z obcymi statkami wyprzedzającymi nas w
rozwoju o setki lat. Nie spodziewałem się realizmu ani porywającej fabuły, tak jak po obiedzie
się nie spodziewam dania z restauracji, ale dostałem coś co ładnie wygląda, a strasznie
zalatuje amerykańską propagandą, smaku nie ma w ogóle, a na koniec tylko zostaje myśl - po
co ja to jadłem? Daję 4 za efekty, muzykę i dobrą tematykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones