PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 478
ocen
5,9 10 1 75478
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Ale jazda!

ocenił(a) film na 8

Wiedziałem czego się spodziewać po tym filmie, ale to co zobaczyłem mnie rozwaliło, z jednej strony masa nieprawdopodobieństw i scen z przymrużeniem oka, dziury w scenariuszu, a z drugiej kino naładowane świetnymi efektami specjalnymi, dużą dawką akcji i genialną muzyką w tle (nie tylko Jablonsky, ale też piosenki m.in. zespołu AC/DC), aktorzy popisu nie dają, ale mimo wszystko grają przyzwoicie i z humorem, oglądając ten film śmiałem się z niedorzeczności, a za chwilę podziwiałem widowiskowe sceny akcji (pewnie dlatego, że uwielbiam morze:), staram się lekko podchodzić do tego typu filmów, bo nowoczesne kino akcji z efektami specjalnymi zazwyczaj tak ma, że robione jest z przesadą, mimo wszystko przyznaję, że miałem naprawdę świetną zabawę na tym filmie

LucasLang

Ja tam co chwila się przy nim śmiałam, raz pod nosem, raz na głos...ogólnie film podobał mi się, chociaż może raz czy dwa rechotałam nie tam gdzie tego chciał reżyser, ale to szczegół;)

ocenił(a) film na 4
LucasLang

jak mozna wystawic temu kiczowi ocene 8?, ale z drugiej strony nie dziwie sie obecnemu pokoleniu ktore kocha wszedobylski kicz

ocenił(a) film na 8
grzes1962

Hehe, wiedziałem, że ktoś zwróci uwagę na moją ocenę filmu, zgadzam się, że ten film to kicz, a ocena? owszem, zawyżona, dla mnie ten film był jedną wielką zabawą i przyznaję, że oprawa wizualna bardzo mi się podobała, stąd ta ocena, bo za fabułę i to co wyprawiają bohaterowie to oceniam tak powiedzmy na 5

ocenił(a) film na 8
grzes1962

A normalnie, tak jak ja ;) Każdy ma swoje zdanie i przykro że nie potrafisz go uszanować. Dla jednych to jest kicz, a ja się akurat świetnie na tym kiczu bawiłem chociaż jestem z rocznika 86 ;) Zauważyłem również, tak sobie czytając co poniektóre komentarze, że niektórzy za bardzo się spinają, szukają wad filmu na siłę zamiast dobrze się bawić. Skoro nie lubicie tego gatunku filmów to po cholerę je oglądacie? Chcecie realizmu to oglądajcie dokumenty ;) U mnie wielki plus za AC/DC w ścieżce dźwiękowej :) Początkowa scena z burito również rewelacja :D

Wasabi_304

"Zauważyłem również, tak sobie czytając co poniektóre komentarze, że niektórzy za bardzo się spinają, szukają wad filmu na siłę zamiast dobrze się bawić."
Typowa cecha moherów neo. Niestety coraz ich więcej.

grzes1962

A jak można wystawić temu filmowi ocenę poniżej 8? No ale nic dziwnego. Mohery nie lubią szybkiej akcji, bo nie nadążają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones