PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 770
ocen
5,8 10 1 127770
4,2 28
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Tak się srali na Afflecka, a postać którą wykreował dźwiga ten film. Pasuje, fajnie gra i ma zajebisty kostium. O ile głośne szeptanie batman Nolana mnie śmieszyło, tak głos batmana Afflecka jest całkiem całkiem. Do you bleed? You will... i dalej mam ciarki na rękach.

Zdecydowanie najfajniejsza część filmu to ta, w której tłucze Supermana.

Wkurza niemiłosiernie Eisenberg. Może dlatego że po prostu jakoś nie lubię tego aktora, imho w każdym filmie gra tak samo.

Scenariusz mógł być lepszy, choć nie jest tak źle jak wszyscy ględzili. Wielki plus dla DC za to że w przeciwieństwie do Marvela ma jaja. Więcej nie piszę żeby nie spoilerować.

Wonder Woman to jakoś nie moje klimaty...

ocenił(a) film na 1
sol82

Martha...?

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

co Martha?

ocenił(a) film na 6
sol82

a ok przejrzałem twoje oceny więc nie ma sensu z tobą dyskutować. Idź pooglądać Hobbita, albo Harrego Pottera. :D

ocenił(a) film na 1
sol82

lepiej przejrzyj swoje oceny w dzienniku przed wystawieniem ocen :)
i wole oglądać te filmy niż bvs

jestemtwoimojcem

Skoro wolisz oglądać inne produkcje to po co piszesz na forum filmu którego nie lubisz? #logic100%

ocenił(a) film na 1
jacob_filmweb

po to żeby zrobić ci na złość

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

nie wiem o co Ci chodzi, ale chyba sam też nie wiesz.

Piłem do tego że nie ma co z tobą prowadzić dyskusji bo oceniasz 10/10 tylko filmy dla 15sto latków i to żeby było jasne, nie najlepsze filmy.

ocenił(a) film na 1
sol82

aha

ocenił(a) film na 7
sol82

Wonder Woman jest kozacka, o wiele bardziej mi się Diana podoba niż Superman na przykład

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

jest ok, ja po prostu nigdy jakoś nie przepadałem za tą komiksową postacią. Nie że nie lubię, po prostu mnie nie interesowała. Kwestia gustu.

ocenił(a) film na 7
sol82

Nie lubisz walecznych i pewnych siebie kobiet?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

jeszcze raz powtórzę

"Nie że nie lubię, po prostu mnie nie interesowała. Kwestia gustu."

Nie jara mnie Wonder Woman na tej samej zasadzie, na której nie jara mnie Aqua Men. Nie mówię że to słaba postać, po prostu nigdy mnie nie interesowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones