PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 128 tys. ocen
5,8 10 1 128141
4,6 34 krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Nowy zwiastun!

ocenił(a) film na 3

https://www.youtube.com/watch?v=Cle_rKBpZ28

Peplik11

Yeah

użytkownik usunięty
Peplik11

Fajny, przypomina mi trochę Watchmen: Strażnicy albo gry z serii Arkham

No i ten Batman wygląda mega :D

ocenił(a) film na 3

Według mnie najlepszy zwiastun BvS :D
Warner nauczyło się jak robić zwiastuny po tej wpadce z Doomsdayem xd

Peplik11

Heh lepszy co nie znaczy dobry, bo powiedzmy sobie szczesze gorzej niz poprzedni nie da sie zrobić.

Peplik11

A nie mogę muzykę znaleźć ktoś wie jaki to jest kawałek albo coś ?

ocenił(a) film na 9

Przypomina ci "Watchmen: Strażnicy" bo oba filmy wyreżyserował ten sam facet ;)

Peplik11

Ciary na całym ciele. Wreszcie Batman z krwi i kości. Sceny walki, mistrzostwo. Gal Gadot jako WW to coś pięknego. Ten film pozamiata wszystko.

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Rok 2016 dla DC Comics zapowiada się wspaniale :D

Peplik11

Nie może być inaczej. Już odkładam kasę na bilety BvS, bo na jednym seansie się nie skończy.

Peplik11

Zapowiada się epicko :) dzięki za link :)

Peplik11

Będzie rozpierducha :) Koncówka zaskakująca.

Peplik11

Szczególnie trzeba wrócić uwagę na ostatnią scenę w której Batman zatrzymuje rękę Super-mana.. Batman chyba już użył kryptonitu....

ocenił(a) film na 3
wort801

I na scenę gdzie Lois topi się pod wodą (pewnie sprawka Aquamana)

Peplik11

Pewnie tak :) ciekawi mnie jaką on rolę będzie miał w filmie ...

ocenił(a) film na 3
wort801

I ten zwiastun nie obala mojej teorii o Bizarro (złym Supermanie, który stoczy walkę z Batmanem i oczerni wizerunek Supermana) :D
Bo nie wierzę żeby czymkolwiek Batman aż tak wkur* Supermana xd

Peplik11

Bizarro to nie całkowita kopia super-mana ktoś by zauważył różnice :)....może Lois zaginie a super-man będzie podejrzewał Batmana ...:)

ocenił(a) film na 3
wort801

W sumie to nawet masz rację :) Może być i tak że Lex porwie Lois (A na pewno ją porwie) A Superman będzie myślał że to Batman a potem wkroczy Wonder Woman pogodzić ich i otworzyć im oczy że to Luthor za tym wszystkim stoi... :D

Peplik11

No właśnie :) tak właśnie myślałem potem Lex wypuszcza Doomsdaya i rozpoczyna się finalna walka :) potem pewnie inni herosi się pojawia :) np Aquaman :)

ocenił(a) film na 9
Peplik11

O ku,rwa..... Mocarne, ten film zgwałci wszystkie filmy Marvela.

użytkownik usunięty
barry5800

Zwiastun slaby to pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
barry5800

Już nie przeginaj, film na razie nie wyszedł

ocenił(a) film na 7
Peplik11

Nie żebym nie lubiał MCU , ale jeśli ten film ma tak wygladać to filmy Marvela przy tym wygladają trochę śmiesznie, ciary przez cały trailer!

ocenił(a) film na 3
Darado

Zgadzam się w 100% :D

Darado

spot z superbowl civil war wymiatał i wcale nie wyglądał śmiesznie.

ocenił(a) film na 3
kolo_103

No jedynym filmem który może zagrozić BvS to Civil War (na którego też mocno czekam)

ocenił(a) film na 7
kolo_103

wiem, też mi się podobał ,

Peplik11

Od początku wiedziałem że ten film to będzie rozpierd.... A ten trailer miażdży. Mało Lexa i WW dodają wiele "uroku" zwiastunowi. 10/10

użytkownik usunięty
Gargamel9998

Zwiastun 7/10. Poprzednie 10/10

Mi najbardziej do gustu przypadł lipcowy trailer. Ten w 95% skupia się na konflikcie Batmana i Supermana :)

Gargamel9998

Według mnie 1 trailer też był najlepszy. Ten patos... :) Ale 2 i 3 też świetne.

Peplik11

Lepszy od poprzedniego, ale to żaden wyczyn.

ocenił(a) film na 5
Peplik11

Rewelacja!

ocenił(a) film na 5
Peplik11

Reakcja Supermana na zatrzymanie jego ręki przez Batmana bezcenna :D

Peplik11

Poprzednie zwiastuny kompletnie mi się nie podobały (jak dla mnie wyglądały patetycznie), ale ten... wow! Zaczynam wierzyć, że ten film będzie dobry.
Scena walki Batmana - mistrzostwo. no i Wonder Woman wygląda świetnie.
Oby film był równie dobry, co zwiastun, to będzie zajebiście.

ocenił(a) film na 7
Peplik11

Redakcja Filmwebu śpi, albo nie wiem, czekają na odpowiedni moment?

ocenił(a) film na 9
cinek_1988

Też mnie to zastanawia. Tyle czasu od pokazania się trailera, ludzie komentują na forum a redakcja nie daje żadnej informacji. Żenada...

oscilek

Witamy na filmwebie. Tutaj zawsze "najświeższe informacje ze świata kina" pojawiają się z prędkością światła.

ocenił(a) film na 6
Peplik11

Świetna scena walki Batmana na początku. Takiego Batmana jeszcze w filmach nie było.

ocenił(a) film na 7
Peplik11

Po tym zwiastunie nie mam już wątpliwości....Ben Affleck nie tylko będzie najlepszym Batmanem, ale też zagra rolę iście Oscarową. Wybaczcie fani MCU (też lubię oglądać te filmy), ale jeśli BvS będzie takie jak się zapowiada to każdy film Marvela wypadnie przy nim cholernie blado.

użytkownik usunięty
Peplik11

Zwiastun slaby...tamte byly epickie i ta muzyka...

Ten jest lepszy ponieważ twórcy nie pokazują za bardzo o co może chodzić w fabule filmu ...

ocenił(a) film na 6
Peplik11

Nareszcie widać efekt finalny, a poszczególne sceny nie są niezmierzenie komiczne przez to,że są wyrwane z kontekstu.
Nowy, brutalny Batman - tego jeszcze nie było. Obawiam się jednak,że cała reszta będzie jedynie tłem dla niego, a tak być nie powinno.

użytkownik usunięty
katedra

Lepsze byly porzednie zwiastuny, co nie?

Peplik11

Wrzucam analizę ostatniego zwiastuna, zawiera kilka spoilerów z komiksów, więc uwaga.


https://www.youtube.com/watch?v=Wtt5gjkBsRg

ocenił(a) film na 6
Peplik11

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale w odpowiedzi na zarzuty "dlaczego nie używają broni automatycznej przeciwko Batmanowi tylko atakują go nożami!". W zwiastunie widać na karabinie jednego ze zbirów czerwoną lampkę i to że nie może on go użyć. Batman z pewnością użył przeciwko nim jakąś broń- zakłócacz.

ocenił(a) film na 8
Peplik11

super aż mi stanął