PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 128 tys. ocen
5,8 10 1 128141
4,6 34 krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Co sądzicie ?

ocenił(a) film na 7

Z wielką chęcią zobaczyłbym Afflecka w oddzielnym filmie o Batmanie. Według mnie wypadł świetnie na spółkę z Ironsem jako Alfredem. Całkiem nieźle wypadła też Wonder Woman. Jednak cały wątek Luthora, pomimo tego jak specyficzna jest jego postać oraz gra Eisenberga średnio przypadł mi do gustu. Strasznie mi czegoś w tym filmie brakowało. Moim zdaniem łączył za dużo wątków, przez co niewiele udało się sensownie wyjaśnić. Mimo trwającego 2,5 godziny spektaklu czułem ogromny nie dosyt po wyjściu z kina. Co wy o tym wszystkim sądzicie ?

ocenił(a) film na 7
iosonopaulo

Wycialbym z 15 minut nieopotrzebnego materialu i skasowal Lois :)

ocenił(a) film na 7
Qjaf

Lois w sumie mi nie przeszkadzała jakoś bardzo, bardziej Lex. Nie jestem znawcą uniwersum ani komiksu, ale mnie strasznie irytował. W ogóle cały wątek z tym Doomsdayem (czy jak mu tam) był dość słaby.

iosonopaulo

Szykuje się solowy film o Batmanie z Benem w roli głównej ( wg. planów Warner Bros film będzie mieć premierę w 2018 roku), a sam Affleck prawdopodobnie ten film wyreżyseruje. Wczoraj pojawiła się też wzmianka, jakoby Affleck przygotował już pierwszą wersję scenariusza (najprawdopodobniej).