PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 779
ocen
4,8 10 1 64779
2,8 18
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Ja nie mam nic do Georga Clooneya, nawet bardzo go lubię ale Batman z niego żaden. Najlepszy był zdecydowanie Christian Bale w "Batman: Początek". Mam nadzieję, że dokręcą z nim następne części. Michael Keaton też był dobry, ale Clooney mi na nietoperza nie pasuje. Z resztą Val Kilmer jako Batman to było kompletne dno co NIE znaczy, ze nie jest dobrym aktorem. Po prostu uważąm, że najlepiej w tej roli prezentuje się Christian Bale.

ocenił(a) film na 10
Finding_Neverland

No żaden żaden, też uważam że Christian Bale był dobry ale nie najlepszy tylko na równi z Keatonem. A jeśli chodzi o kontynuacje "Batman Begins" to zaplanowana jest cała trylogia i Bale ma kontakt na kolejne dwie części więc już w 2008 roku ujrzymy "The dark Knight" gdzie przeciwnikami Batmana będą Joker(Heath Ledger) i Harvey Dent vel.Two Face(Aaron Eckhart). Co do Vala Kilmera to wcale nie uważam że jego Batman to dno, praktycznie można rzecz biorąc bo ubraniu maski połowe twarzy ma identycznąjak Keaton więc niejest taki zły według mnie. Ale prawda jest taka ż jeśli miałbym układać częście według miejsc to wyglądało by to następująco.
1.Batman Returns i Batman Begins
2.Batman
3.Batmana Forever
4.Batmana i Robin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones