PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627173}

Bardzo poszukiwany człowiek

A Most Wanted Man
6,6 32 tys. ocen
6,6 10 1 31997
6,8 15 krytyków
Bardzo poszukiwany człowiek
powrót do forum filmu Bardzo poszukiwany człowiek

Niestety. Fabuła jest tak beznadziejna, akcja tak powolna (a jestem wielkim fanem "Szpiega", gdzie też za szybka nie była) i irracjonalna, że nawet jak zwykle rewelacyjny - śp. Seymour Hoffman nie był w stanie uratować tego filmu. Reszta ekipy zdecydowanie w jego cieniu. Szkoda, bo zapowiadało się na arcydzieło, a w wyniku słabego scenariusza skończyło się totalną klapą (mimo nawet niezłego zakończenia).

Martinez

o nie nie, w porównaniu do książki to ten film to TORPEDA.. książka była tak nudna, że przebrnięcie przez nią świadczyłoby o wręcz szalenie konsekwentnym czytelniku

ocenił(a) film na 9
Martinez

chyba fabuły nie sczaiłeś? Z resztą w innym topicu, dwóch userów Ci ją wytłumaczyło, ale Ty wciąż brniesz twierdząc, że jest irracjonalna. Scenariusz nie jest wybitny, jest bardzo dobry, rusza powoli, z wolna ukazując pracę wywiadu, aby w momencie pojawienia się pieniędzy (i korzyści jakie może z niej uzyskać Gunter), nagle przyspieszyć, kończąc niebanalnym finałem. Wszystko w scenariuszu ma ręce i nogi, zazębia się i jest racjonalne. Jesteś zbyt surowy albo nie oglądałeś uważnie.

ocenił(a) film na 4
Kazikowy

Albo mi się po prostu nie podobała fabuła, bo była bezdennie nudna i słaba. Tam do sczajania niewiele było. Podejrzewam, że nawet fani M jak Miłość widzieli bardziej skomplikowane opowieści w którymś odcinku

ocenił(a) film na 4
Martinez

Dokładnie biednie było

ocenił(a) film na 4
Martinez

nawet Seymour nie uciągnął filmu o Czeczenie który goli brodę