PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842792}

Babilon

Babylon
6,9 23 208
ocen
6,9 10 1 23208
6,5 41
ocen krytyków
Babilon
powrót do forum filmu Babilon

Bo mnie Babylon kojarzy się z Miastem starożytnym i myślę Damien Chazelle robi Kino historyczno-miecz sandał i tak dalej. Spoko Dramat-Whiplash, Musical-La la land, Sci-fi-First man także ciekawy jestem.

ocenił(a) film na 9
PrimalElf1512

Patrząc po fotkach z planu, na pewno nie będzie to film o starożytności. Według wiadomości ma być o wczesnym etapie złotej ery Hollywood

ocenił(a) film na 8
Kubalmaoo

Gdzie te fotki z planu?

ocenił(a) film na 9
PrimalElf1512

Na imdb chociaż, widać na nich jak Pitt chodzi ubrany w garniak :)

ocenił(a) film na 8
Kubalmaoo

A faktycznie jest Pitt w ganiaku jest Robbie wychodząca z samochodu i jest Maguire. Okej

ocenił(a) film na 6
PrimalElf1512

Maguire ma grać Chaplina a film na być o Hollywood lat 20 XX wieku.

ocenił(a) film na 8
Dubek88

Really?

ocenił(a) film na 6
PrimalElf1512

Really.

ocenił(a) film na 8
Dubek88

Mówię serio? Chaplin w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
PrimalElf1512

Akurat facet z FB bloga Watching Closely, który ma kontakty z Chazelle'm twierdzi, że zdementował on casting Maguire'a w roli Chaplina.

ocenił(a) film na 8
kryst007

Ciekawe czy Maguire przebije R.D jr w roli Chaplina.

PrimalElf1512

Od kiedy First Man to science-fiction? XD

ocenił(a) film na 8
piczympoom

No dobra Biograficzny First man pomyliło mi się

użytkownik usunięty
PrimalElf1512

Nie wiem o czym ma być i nie chce wiedzieć ;p , ale wiem, że z uwagi na obsadę MUSZĘ OBEJRZEĆ ! :D

ocenił(a) film na 8

Ja podobnie zresztą widziałem wszystkie jego filmy a zrobił 3 tylko.
-Whiplash perfekto scenariusz, Aktorstwo: Simmons niczym Lee Ermay z Full metal Jacket a Teller gotowy na wszystko by być mistrzem, Muzyka i sceny muzyczne sztos, świetna reżyseria i Not quite my tempo uwielbiam widziałem go dwa razy 10/10.
-La La land świetny musical, piosenki na czele z początkową, Duet Gosling i Stone super, Muzyka, Reżyseria i Historia super moje top 5 filmów z 2016 10/10.
-First man widziałem go dawno temu raz i nigdy nie miałem okazji do niego wrócić na razie według mnie ,,najsłabszy " film Chazelle'a oczywiście nie mówie że zły bo bardzo dobry świetna historia, świetny Gosling, scena lądowania na księżycu i zdjęcia cudo, muzyka super ogólnie super 8/10 ale coś mi tu zabrakło pewnie jak obejrzę drugi raz pewnie docenię albo nie zmienię zdania.

I gdy zobaczyłem ten tytuł Babylon gdzie skojarzyło się Starożytne Miasto więc pomyślałem Chazelle robi Kino historyczno-fikcyjno-miecz i sandał myśle super mało ostatnio powstaje takich filmów ostatnio Ostatni pojedynek R.Scotta niedoceniony czy Wiking R.Eggers'a i zresztą Chazelle co film to inny gatunek: Whiplash dramat, La La Land Musical, First man biograficzny więc pora na takie kino. A okazuje się że nie bo z tego co widziałem na zdjęciach z planu to film ma być o wczesnym etapie złotej ery Hollywood czy coś.

I tak czekam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones