PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463952}

Autor widmo

The Ghost Writer
7,2 121 tys. ocen
7,2 10 1 121195
7,2 40 krytyków
Autor widmo
powrót do forum filmu Autor widmo

Kapitalny film

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie jest to kolejny świetny film w dorobku pana Romana Polańskiego.Bardzo ciekawy , wciągający , trzymający w napięciu do samego końca i nieprzewidywalny,A także świetny klimat , rewelacyjny scenariusz , wspaniała muzyka , znakomite zdjęcia oraz genialna rola Ewana McGregora.Moja ocena 10/10 polecam.

rado_filmaniak

Nawet gdybym nie wiedziała kto jest reżyserem, to film jest bardzo w stylu Polańskiego. Cieszę się, że można na niego zawsze liczyc i wiem, że jak chcę obejrzec dobry film to muszę sięgnąc po coś z jego dorobku. Film świetny, czegoś mi tam zabrakło, ale to szczególiki. Przyzwoity film.

ocenił(a) film na 10
rado_filmaniak

Może 10/10 to przesada, filmowi nie brakowało kilku dłużyzn, ale i tak jest to niesamowite dzieło... ta stale skrywająca się w cieniu Tajemnica, delikatne napięcie rosnące po każdej nowej rozmowie bohatera, klimat wyobcowania i wszechobecnej obserwacji ... majstersztyk. Oczywiście oprócz doskonałej reżyserii, nie brakowało sprawnej gry aktorskiej , dobrych zdjęć oraz oprawy dźwiękowej i muzycznej. Całość 9/10