PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 249
ocen
6,6 10 1 65249
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Daję tylko 3/10... w przeciwieństwie do pierwszej części, Auta 2 zawiodły mnie. Poszłam na
to z młodszym bratem do kina twierdząc, że oboje wyjdziemy z niego zadowoleni. No, brat
całkiem nieźle się bawił. Raczej nie jest to produkcja na miarę Shreka, przy którym cała
rodzina może zdrowo się uśmiać. Dwójka zupełnie różni się od poprzednika. Oczywiście
nadal pozostaje ta sama dobra animacja i świetny według mnie dubbing. Niestety, cała
reszta nie sprostała moim niezbyt wygórowanym oczekiwaniom. Idąc na ten "film" chciałam
po prostu się wyluzować, zrelaksować. Myślałam, że doczekam się zabawnych dialogów, a
niestety było ich baaardzo mało. Zdecydowanie zbyt mało humoru. Za mało postaci
drugoplanowych, a z drugiej strony za dużo Złomka. Stał się on głównym bohaterem
produkcji czego nie uważam za dobry pomysł.I przede wszystkim- za dużo elementów
niczym z filmów akcji, mnie osobiście nie urzekło siedzenie w kinie i męczenie się przy
półtoragodzinnym seansie z ciągłym słuchaniem odgłosów strzałów i uderzeń. Poprzednia
część była bardziej uniwersalna, dla dziewczynek i chłopców, dla młodszych i starszych, zaś
przy tej mam wrażenie, że została dedykowana fanatykom Agenta 007. Nie obejrzę drugi raz.

ocenił(a) film na 8
olkis19

Jeśli szukasz animowanej komedii do pośmiania się NIE oglądaj filmów Disney Pixar Animation Studios, ze względu na to, że każdy ich film niesie ze sobą jakieś przesłanie i wartość. Żaden ich film nie uległ modzie na dzieła Shrekopodobne. Na filmach Pixar'a dzieci zwykle się cieszą, że mogą obejrzeć jakąś ciekawą bajkę i przy okazji uczą się prostych prawd życiowych, a osoby trochę starsze zagłębiają się jeszcze bardziej w morał i odkrywają w tych prostych przesłaniach, rzeczy na które na co dzień nie zwracamy uwagi, a są bardzo ważne oraz dość często znajdują kolejne ambitne myśli dużej wagi.

ocenił(a) film na 10
wojok040

Jak można taki film porównać w ogóle do jakiegoś Shreka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones