PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 794
oceny
7,6 10 1 82794
5,2 8
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Płakałam praktycznie przez cały film, a na końcu łzy wygrały nade mną całkowicie. Historia od samego początku przesycona jest magią i "tym czymś" czego posiadanie przypisuje się rzeczom i ludziom wyjątkowym. Nie ukrywam, że do obejrzenia tego filmu zachęciła mnie obecnośc Jonathana :) pomijając fakt, iż oglądałam film wpatrzona w tego aktora jak w obrazek... Doceniłam też cudną wymowę filmu i rolę muzyki. "Wszystko co trzeba robic, to słuchac" - te słowa wieńczące koniec filmu zostaną we mnie jeszcze przez długi czas. Jak na rasową romantyczkę przystało będę teraz także marzyc o TAKIM uczuciu i TAKIEJ tęsknocie... Muzyka ściskała za serce, a łzy (jak już wcześniej wspomniałam) same wyrywały się na świat. Uwielbiam filmy, w których uczucia odgrywają najważniejszą rolę i które te uczucia w człowieku wymuszają. Dzięki takim filmom przeknujemy się, że mamy uczucia, że takie rzeczy, takie czyny i tacy ludzie ściskają nasze serca, zmuszając je do płaczu. Do rozwijania w sobie wrażliwości na rzeczy piękne. I do poprawy nad sobą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones