PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 106
ocen
6,5 10 1 22106
4,0 2
oceny krytyków
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

jeju , obejrzalam film i jest baardzo , bardzo fajny ;)
ogolnie dla takich ktorzy lubia magie itp . takie bajeczki to naprawde jest fajne raz na jakis czas ^^
super film :)

użytkownik usunięty
CherryEmo

Warto obejrzeć, bajka ale dla każdego :) .

CherryEmo

Byłam zachwycona oglądając ten film. Jest zrobiony dość ciekawie, chociaż zakończenie sugeruje, że nic więcej się już nie wydarzy.
Ci "dobrzy" zostali przedstawieni dość interesująco, chociaż Elinor wyobrażałam sobie raczej jako grubą fankę siedzenia w domu.
Co do czarnych charakterów, to ich wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Bardziej jako typowe zbiry z dawnych czasów.

CherryEmo

zgadzam się naprawdę czasem warto obejrzeć taki film, lekki, przyjemny i magiczny, jak na swoją kategorię 8/10

mcc

No cóż, tak jak w przypadku historii Eragona i smoka Saphiry, tak i tutaj film zdecydowanie gorszy od książki, a właściwie książek. Zamknąć trzy bajeczne tomy w jednym filmie nie jest łatwo i znowu się nie udało. Szkoda, bo temat przedni. Wielki szacun dla Paula Bettany'ego za rolę Dustfingera. 7/10

ocenił(a) film na 8
cybermysz_2

Mnie też się podobał i zachęcił do czytania książki, która jest znacznie bogatsza, ale...gdyby nie film, pewnie nie sięgnęłabym po książkę. I fakt, Dustfinger (żaden mi tam Smolipaluch ;P ) jest w filmie i w książce genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones