PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 106
ocen
6,5 10 1 22106
4,0 2
oceny krytyków
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

Boże, jaki piękny!! Tyle czekania, wreszcie coś ruszyło!!! Jest cudowny!! Zabarykaduję się w kinie, jeśli mi go nie dadzą!!

Finding_Neverland

Całe szczęście, że w końcu mamy jakiś konkret, ta piramida trochę już mi obrzydła:) Teraz tylko odliczać dni do premiery... Niestety trochę ich jest:(

Wkurzona_Lunatic

Co do tego cudownego plakatu - Smolipaluch wygląda na nim całkiem, całkiem...^^ Tylko czym jest ten czarny obłok dymu? Chyba muszę przeczytać sobie i powtórzyć całą serię od początku...

Wkurzona_Lunatic

To chyba Cień. A przynajmniej tak mi się wydaje.

eris_13

Też tak myślałam, ale i tak ten dymek wydaje mi się dziwny...

ocenił(a) film na 7
Finding_Neverland

Si! Boski plakat xD nareszcie zlikwidowali tę paskudna piramidę.
I to chyba cień. fajnie zrobiony, ale przypomina mi demony z herkulesa (kreskówka Disneya) xD

Egzot

A ten ciemnoskóry? Kto to? Co robi tu jednorożec? Czy to jest Roksana??- pierwsze myśli jakie nasunęły mi sie po oglądnięciu plakatu. Bardzo ładny, ale powiedzcie- czy nie zdradza fabuły? ;)

użytkownik usunięty
Arbonne

Nie zdradza. :P Bo ten kto nie czytał się NICZEGO nie domyśli. :P
Plakat okropny. Przez Frasera. Od tej mordy aż mnie odtrąca... Ta piramida była lepsza... Taka tajemnicza. ;))

Dużo bardziej wolę ten plakat z Fraser'em (wcale nie jest taki zły) niż tą piramidę, która nijak pasowała do książki.

Arbonne

Na plakacie są: Mo, Meggie, Smolipaluch, Elinor, Farid, Basta i Capricorn - nie ma Roksany. Uwielbiam Brendana. Plaka z nim musi być fajny :) Jeśli go nie lubisz, nie musisz pisać "mordę", ja uważam, że jest przystojny. Zwyczajnie napisz, że ci się nie podoba, nie musisz mu zaraz ubliżać... :/

ocenił(a) film na 7
Finding_Neverland

Zgadzam się. Plakat jest cudowny :P Już się nie mogę doczekać filmu. Tylko zastanawia mnie ten jednorożec? W książce chyba go nie było.

Cathy_Salvatore

Taa, sam Fenoglio mówił chyba, że w jego książce nie ma jednorożców. Ale cóż, może wyczytano go z innej bajki?

ocenił(a) film na 7
Wampiratka

Być może. Jak oglądniemy to się przekonamy :)

użytkownik usunięty
Cathy_Salvatore

Obejrzymy. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones