PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 106
ocen
6,5 10 1 22106
4,0 2
oceny krytyków
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

Zastanawiam się dlaczego Hiszpani i Włosi mają ten fil, a premiera światowa w marcu? Nieważne, obejrzałem go i jestem troszkę zdegustowany, spodziewałem się troszkę lepszej reżyseri. Do samych aktorów nie można mieć pretensji. Pozdrawiam

sonet2

Słucham? Gdzie go oglądałeś, jeśli można wiedzieć?

marycha_stawska

Byłem w Madrycie i właśnie tam już leciał, sam byłem zdziwiony. Dubing hiszpański powalał, ale nie było tak źle.

sonet2

Czekaj, bo nie wiem czy nadążam... Oglądałeś ten film na ponad 3 miesiące przed premierą, tak? I jakby tego było mało z dubbingiem i w Hiszpanii, która nie jest anglojęzycznym krajem, a film jest anglojęzyczną produkcją?

CZY COŚ MNIE OMINĘŁO...?

Finding_Neverland

Droga Paulline Swan proszę jeśli nienadążasz to mniej pretensje tylko do siebie samej. Napisz zażalenie, że pokaz w Hiszpani był niezgodny z Twoimi odczuciami i może coś z tego będzie.
Oglądałem już kilknaście filmów w ciągu ostatnich miesięcy, nawet taki obejrzałen w Paryżu, który premierę będzie miał dopiero na przełomie maja lub czerwca, jęśli krytycy Hm, go dopuszczą do ekranizacji.
Czasem nas co omija!

ocenił(a) film na 10
sonet2

A możesz podać hiszpański tytuł atramentowego serca? Bo jak jest w Hiszpanii tu już można ściągać! A tak po za tym czy drastyczne sceny były krwawe? I czy widziałaś już Księcia Kaspiana?

sonet2

Oczywiście panie "wszystko wiem i wszystko widziałem". Trudno mi uwierzyć, że angielska produkcja jest w kinach w Hiszpanii na całe trzy miesiące przed premierą światową. To od dzwona są te daty? Sorry, mogę się mylić, ale nie znam cię i z całym szacunkiem, Twoja wersja mnie nie przekonuje. Pozostanę niewiernym Tomaszem - dostanę dowód - uwierzę. A swoje cięte ripsoty zatrzymaj dla siebie. "pokaz w Hiszapanii był niezgodny z Twoimi odczuciami" - a co mają do tego odczucia? Popatrz na to z innej perspektywy - trudno uwierzyć w to co mówisz, choć może się to okazać prawdą...

PS. Jak można dopuścić film do ekranizacji? Przecież film to już ekranizacja...

Finding_Neverland

Droga Paulline Swan jęśli uraziłem to bardzo przepraszam, zawsze pisze co myślę, a ekranizacja to nie film a epizod przed, a co dla Ciebie bedzie wtedy np: premierą, ale nieważne, daleki jestem od sprzeczek. Dowodem jak zawsze pozostaną zapewne jakieś serwery P2p gdzie pewnie ten film jest po hiszpańsku, a linku nie podam bo pewnie by usuneli posta. Jesli chodzi wardzalki o film który pytałeś czyli Opowieści z Narnii-Książę Kaspian, to o ile wiem przedpremierowy pokaz już się odbył w Londynie o ile się nie mylę. Premierę zapowiadają na kwiecień, albo maj musisz sam sprawdzić nie mam pojęcia. Film jaki oglądałem bodajże z głównym bohaterem tego filmu to Gwiezdny układ, czy pył, jakoś nie utkwił mi w pamięci. Wiem, że najpierw powinienem wszystko sprawdzić i wtedy napisać, ale wszystko robię w biegu. A zapomniałbym o inne pytanie,czyli tutuł hiszpański, powiem szczerze nie pamiętam, ale chyba niebył znacząco zmieniony od orginału, wybacz nie pamiętam.

sonet2

Słyszałam wiele razy określenie "ekranizacja powieści" - czyli przeniesienie fabuły powieści na płaszczyznę filmową, czyż nie tak? (nie jestem specjalistką, więc mogę się mylić, ale tak mi się właśnie wydaje...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones