PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 106
ocen
6,5 10 1 22106
4,0 2
oceny krytyków
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

W zwiastunie chyba wykorzystali wszystkie efekty specjalne. Fabuła nie do końca się klei, i spore uproszczenia. A najgorsze że w ogóle nie trzyma w napięciu. Ogólnie nie polecam. No chyba że nie macie dużych oczekiwań.

lorth

Do ekranizacji raczej nigdy nie mam dużych oczekiwań. Trudno zawrzeć w tyle stron cudownej książki w dwóch godzinach. Ale poczekamy, zobaczymy. Jeszcze filmu nie widziałam, więc oceniać nie będę.

lorth

A Ty już widziałeś ten film? Bo widzę, że ocenę wystawiłeś.

Resa

data premiery: 2009-04-03 (Polska) , 2008-12-11 (Świat)

Nasza kochana wiocha jak zwykle opuźniona;) Jak się ktoś uprze to może już obejrzeć.

Wampiratka

Pewnie będą pracować tyle nad dubbingiem, ehhh ;( Ja tam dużych oczekiwań nie mam, świadoma jestem tego że 500 stron książki nie da się zawrzeć w tak krótkim czasie, po zwiastunie już widzę wiele zmian w fabule. No ale ciekawią mnie postacie :) I moja reakcja. Do tej pory (prócz HP) najpierw oglądałam filmy fantasy dla młodszych i spotykałam się z samymi negatywnymi opiniami czytelników, którzy zawsze jęczeli jakie to beznadziejne, straszne i odchodzące od książki. Teraz chcę zobaczyć jak ja zareaguję w takim przypadku i czy będę mogła wyluzować.

A powiedz mi jeszcze Lorth, czytałeś książkę? Bo tak nie do końca można to wywnioskować z Twojej krótkiej opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones