PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 75 038
ocen
6,3 10 1 75038
4,5 12
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

Czemu zmienili aktora do Asterix-a ten jakiś taki nijaki z wyglądu poprzedni wymiatał dziwne

ocenił(a) film na 7
PitBull_3

Masz rację na 102!To samo miałe m napisać.

ocenił(a) film na 5
Chrumps

Proste. Ktoś dostał w łape :) i chyba to jedyne wytłumaczenie



:D

PitBull_3

No właśnie się o to pytać miałam. Gdzie jest Christian Clavier ??? Nikt tak nie pasuje do roli Asterixa jak on :( No, kurde, smutno mi ...

PitBull_3

masz racje... ten nowy jest jakiś taki... DZIWACZNY

gepardzik

on jak ciota po prostu wygląda
..............................

ocenił(a) film na 5
paaf

jest gorzej za Asterix mówi, ten gość co w "chłopakach nie płaczą" stał przed reżyserem (friedman) i mówił "pokaże wam gdzie raki zimują" + gra jakieś role siermięg w serialach:D:D:D Jak dla mnie głos jego jest lichy:]

PitBull_3

Clavier byłstworzony do tej roli ;)
szkoda że juz nie gra.
myślałam że kogo jak kogo ale Asterixa i Obelixa nie zmienią nigdy.no cóż przeliczyłam sie.

ocenił(a) film na 7
paczek93

pewnie stary asterix uznał ze nie warto sie kompromitować w takim smiesznym filmie i nie chciał robić za błazna nr 1
po roli w filmie NAPOLEON gdzie grał samego napoleonka i filmie nędznicy gdzie grał główną role jesrt wystarczająco słąwny i bogaty i uznał ze nie bedzie sie teraz osmieszał ja tak mysle!!!

ocenił(a) film na 5
konrii_2

po pierwsze się nie ośmieszał po drugie, zarobił na kleopatrze więcej niż na napolenie i nędznikach razem wziętych. To nie on zrezygnował ale producenci z niego.

ocenił(a) film na 6
konrii_2

Ośmieszyć się w tym filmie?! widziałaś go w "Goście, Goście"?!
Poza tym, jakąkolwiek aktor ma rolę to tylko rola, jego to nie ośmieszy.

PitBull_3

no tak :/ ... to była pierwsza rzecz jaką zauważyłam ... Christian Clavier bardzo pasował do tej roli ... moim zdaniem jego brak w filmie to błąd - no ale nie należy oceniać filmu nie widząc go więc ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones