PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31599}

Arszenik i stare koronki

Arsenic and Old Lace
7,8 11 998
ocen
7,8 10 1 11998
8,2 11
ocen krytyków
Arszenik i stare koronki
powrót do forum filmu Arszenik i stare koronki

Cary Grant jest wprost genialny, podobnie jak obie panie grające staruszki, mordujące samotnych mężczyzn. Film bardzo mnie rozbawił. Znakomity pomysł, niezwykłe poczucie humoru i postacie wykreowane przez twórców tworzą niezapomniany efekt. Kolejny udany film Franka Capry

ct23

Podpisuje się obiema rękami pod tym, co napisałeś.

Fantastyczna scena, kiedy Mortimer dowiaduje się, że już nie jednego zabiły. Taką minę strzelił...

ocenił(a) film na 9
Wodzirej

On tam w ogóle świetnie grał mimiką. I to jest róznica między warsztatem jego pokolenia aktorów, a dzisiejszymi, którzy na ogół mają jedną minę, w porywach dwie.
Ja równiez podpisuję się pod zachwytem nad filem, ale nie byłabym sobą gdybym nie miała jakiegoś ale... A w tym przypadku chodzi mi o Priscillę Lane, która niemal przez cały film, niczym zacięta płyta, mówi tylko "Och Mortimer".

ocenił(a) film na 7
selene_

Nie tylko ty tak uważasz, ta Lane zagrała tak, że wylatuje z pamięci zaraz po seansie.

ocenił(a) film na 7
_Andrzej_

Cary Grant i jego miny- po prostu rewelacyjne. ;P Starsze panie i ten ich słodki głosik, jak mówią o trupach w piwnicy... Piękne! Priscilla rzeczywiście beznadziejna, może miała taką rolę, może po prostu źle zagrała. Myślę, że "Arszenik i stare koronki" to jedna z lepszych czarnych komedii, jakie powstały, choć nie widziałam ich dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones