PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417531}

Angus, stringi i przytulanki

Angus, Thongs and Perfect Snogging
6,3 26 052
oceny
6,3 10 1 26052
4,3 3
oceny krytyków
Angus, stringi i przytulanki
powrót do forum filmu Angus, stringi i przytulanki

Jak i tytuł mojego postu..
Takie sytuacje mogą zdarzyć się tylko filmach!
No, bo czy dziewczyny takie jak Georgia znajdują chłopaków??
Żebyście mnie dobrze zrozumieli.. Nie śmieje się z niej czy takich dziewczyn. Ale czy jest tak na świecie jak w tym filmie?
Miał ktoś z was taką koleżankę? Taki przypadek? Czy sam stał w jej sytuacji?

klaudyna151

Proszę was.. odpowiedzcie..
Ciekawi mnie ten temat.

ocenił(a) film na 10
klaudyna151

Czekaj...
Chyba nie zrozumiałam.
Co miałaś na myśli pisząc 'dziewczyna TAKA jak Georgia'?!

izz_x33

Wydaje mi się, ze chodziło o to, ze taka zwykła laska z kompleksami <nie zaprzeczycie, że Georgia uważa się za ideał ;)>może wyrwać takiego "gwiazdora". Coraz częściej oglądam <niestey> takie filmy. Zwykła szara myszka zostaje zauważona przez boga szkoły. Sory ale jak dla mnie nie możliwe ;)
Mimo wszystko film mi się spodobał ;) ksiażka również.

ocenił(a) film na 10
Immortal_

Hm. No masz rację, takie rzeczy chyba tylko w filmach się zdarzają. :)
No, może jeden przykład na 3 miliony. ;)
Tak samo jak scena zapoznawcza w sklepie. Moim zdaniem rzadko kiedy zdarzy się coś takiego, że zaraz zacznie się gadka etc...
Ale też nie przesadzajmy, w filmie Georgia nie była taką brzydką osobą. Jej nos wcale nie był wielki (jak było to opisane w książce) i nie zachowywała się jak kompletna idiotka (no może czasami). Więc też to ciężko oceniać.
Ale ogólnie również podobał mi się ten film :)
I szczerze mówiąc ucieszyłabym się gdyby zostały nakręcone dalsze części. ;)

ocenił(a) film na 7
klaudyna151

masz racje.. niestety...
bo co za chłopak spojrzy na dziewczynę, która nie jest idealna?
żaden!
taka jest smutna prawda, ale dzieki temu filmowi można się troche rozmarzyć ;pp
no ale też nie przesadzajmy z tym wyglądem Georgi.. nie była wcela taka brzydka :D
film super!

ocenił(a) film na 10
Adelina

niestety w dzisiejszych czasach to ciezki przypadek zeby bog szkoly zwrocil uwage na szara zakompleksiona myszke(ktora w cale nie jest brzydka,tylko przez kompleksy sie zamyka i odpycha innych,twirzac wrazenie nie atrakcyjnej). Ale zwroccie uwage jak czesto na ulicy mozna spotkac pary ON:nieskazitelnie bosssski a ONA: niezbyt atrakcyjna a zeby nie powiedziec przez zazdrosc brzydki kartofel.I dziwi nas co on w niej widzi? Dlatego smialo moge powiedziec ze jest to mozliwe,ale jesli sa to starsi faceci np studenci bo mlodszym to tylko super ,,laski'' w glowach.

klaudyna151

Adelino, nie ma idealnych dziewczyn, podobnie jak nie ma idealnych facetów:)
Myślę, że we wszystkim jest trochę prawdy, tak samo tutaj- dlaczego zakładacie, że "zwyczajna" dziewczyna nie może znaleźć wyjątkowego chłopaka? Rozejrzyjcie się na ulicy, gdziekolwiek! Wiele dziewczyn, które nie wyglądają jak Eva Longoria, mają chłopaków:)
Z resztą, Robbie na końcu mówi, że Georgia jest idealna dla niego, prawda? Nie zależy mu na błyszczącej lalce, tylko na dziewczynie, która jest sobą bez względu na to, jak bardzo jest szalona i nie wstydzi się tego!
Mówiłyście, że żaden przystojny koleś nie może zainteresować się "zwyczajną" dziewczyną. Nie oszukujmy się- jest baaardzo niewielu przystojnych facetów, którzy mieliby w sobie coś godnego uwagi poza ładną buźką... Taki Robbie to rzadkość:)
Głowa do góry dziewczyny! Jeżeli chłopakowi zależy tylko na zgrabnym tyłku i idealnych rysach twarzy, to znaczy, że jest zwykłym zerem:)

klaudyna151

zgadzam się że to mało realne... to tylko film...

ocenił(a) film na 5
klaudyna151

hm, ja filmu jeszcze nie widziałam, ale czytalam książkę.
mi to BAAAARDZO przypomina moje życie.
bycie nierozpoznawalną, z walniętymi kumpelami, a na chłopaków nie narzekam.
dodaję - jestem brzydka.
grunt to podejście do życia z humorem i umiejętność śmiania się ze wszystkiego wokół !

klaudyna151

Niektórzy faceci wolą te "brzydsze" dziewczyny, ponieważ osoby takie mają bogate wnętrze i umieją prawdziwie kochać.

towr

Marzenia się spełniają dziewczyny. Ja tak miałam w gimnazjum (stare czasy) kiedy byłam szarą myszką bez stylu i z rozczochraną fryzurą. Do tej pory się dziwie co ten chłopiec (za którym połowa dziewczyn z mojej klasy szalała i go nawet śledziła tak jak bohaterki filmu)we mnie widział (?) Mi był na początku obojętny no ale byłam w wieku (1gim) w którym kochałam tych którzy mnie kochali :P Rzeczywiście może i był tym "bogiem szkoły" bo i w innych klasach dziewczyny głowy traciły. No i wyrosłam, zdecydowanie lepiej wyglądam teraz jak przedtem, a chłopców jak nie ma tak nie ma ;) Każdy ma inny gust. Powtarzam to cały czas wszystkim moim przyjaciółką, które w siebie nie wierzą. Wam też nie podobają się wszyscy chłopcy, co nie znaczy, że waszym koleżanką się oni też nie podobają. No a chłopcy, zdaje się, mają tak samo :D
Jeśli chodzi o film- rewelacja. Bardzo realny w porównaniu do pozostałych podobnych do tego. Polecam.

ocenił(a) film na 10
klaudyna151

Oj jest to możliwe...Opowiam na przykladzie mojej byłej przyjaciółki. Jest brzydka . (No poprostu nie umi o siebie dbać.) . Nosi całkiem nie stylowe (wieśniackie rzeczy) , a każdy chlopak ktorego zapozna staje się jej przyjacielem albo później chlopakiem. Miała już naprawde bardzo duzo chlopców, i z chłopaków zna połowe szkoły i dużo osób się w niej kochalo lub kocha. Naprawde nie wiem co ona w sobie ma, że chłopacy tak ja kochają... Eh . Tez bym tak chciała. Ale cóż mysle że to kwestia charakteru. Ona jest otwarta na wiekszość ludzi. Zawsze się śmieje , i

Szpila95

"Ona jest otwarta na wiekszość ludzi. Zawsze się śmieje , i

klaudyna151

a co powiecie na kujonkę i największego huligana w szkole??

Nadia_Black

Jak dla mnie to jest możliwe....jak to się mówi "każda potwora znajdzie swojego amatora"..;P....jak już ktoś powyżej napisał nikt nie jest idealny... trzeba się tylko właściwie dobrać....każda z nas może kiedyś znaleźć takiego Robbiego....:P

ocenił(a) film na 10
klaudyna151

matko święta! klaudyna, jeśli tak twierdzisz to ja chyba zostanę starą, zakompleksioną, zkisłą od siedzenia w fotelu panną!
z jednej strony masz rację, bo przecież taki film robi duże nadzieje.
z drugiej jest całkiem prawdopodobny, poprostu trzeba mieć to coś :)

klaudyna151

Tu się z Wami zgodze. Bo jednak świat jest taki i powiem że żaden chłopak ( no chyba że jakieś wyjątki ) nie spojrzałby na taką dziewczyną jak Geogrina w Polsce. Nie obrażając tu mężczyzn ani kobiet typu "Georgina" to raczej nie jest możliwe. Jednak film naprawde ciekawe i mimo naprawde głupich wyskoków dziewczyny (np. blond włos który wypadł xDD) naprawde jest miły dla oka ;)) jednak pytanie takie: zdażyłyście(-liście) się z czymś takim spotkać że dziewczyna idzie do ''perfekcjonisty'' całowania i to jest właśnie jej pierwszy pocałunek ? Beznadziejny pomysł ;d Ja bym tak naprzykład niechciała :DD a Wy?

ocenił(a) film na 7
lisedd

nigdy z czymś takim się nie spotkałam..
ale uważam, że to wcale nie jest taki beznadzijny pomysł
pozdrawiam ;)

Adelina

O rany, ale co wy macie do Georgii?? Przecież to zwykła fajna dziewczyna! Lepsza taka, niż jakaś cycata blondyna z tipsami i w mini.

mrs_robinson

Ja też się z czymś takim nie spotkałam... trochę to dziwne...idziesz do obcego gościa i....no ale to może być całkiem ciekawe...:p

a co do "cycatej blondyny" to niestety mężczyźni wolą takie...nie wiedzieć czemu...w sumie to to jest strasznie głupie.. dlaczego ideałem zawsze ma być taka głupia blondynka z silikonami i tipsami.. normalnie masakra...

ocenił(a) film na 5
lisedd

ja uważam, że generalnie zarówno film jak i książka mają w sobie wieeeeeeele absurdów, ale taki ich urok ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones