PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

Angry Birds Film

The Angry Birds Movie
6,5 40 576
ocen
6,5 10 1 40576
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
powrót do forum filmu Angry Birds Film

Nie moge sie doczekać a poza tym filmem wychodzi jeszcze film five nights at freddys i minecraft ale SUPER

KoksPL

Yyyyyy, ty tak na poważnie? Ja bym tą kasę która idzie na te filmy przeznaczył na lekcje douczające w podstawówkach ale....

WTTW_FILM

Staram się nigdy tutaj nie krytykować nikogo , ani też wypowiadać się ale teraz musiałem. Z tym doksztalcaniem to 100% racja, potrzeba. I jak czytałem post koksPL to widze, że ambicje filmowe ma bardzo "wysokie". Boję się pomyśleć co będzie za 10 lat i co tak będzie reprezentowal. Oczywiście czkam na hejty mojej wypowiedzi.

Banius

Za 10 lat to on będzie czekał na prequel spin-offa sequela remaku "Symulatora siedzenia na kiblu". Ot jego sposób bycia wyczytany z nicku "KoksPL" :)

Banius

Za 10 lat to Hollywood przez takich nie będzie robiło dobrych filmów.
Ale serio na podstawie tych gier też mają powstać filmy?

robercik1010

Niestety tak....niestety nie będzie to kino ambitne...po prostu jest to modne to Hollywood robi filmy...zaśmiecają głowy młodym dzieciom jakimiś takimi śmieciowymi bajkami. Szkoda, że nie zrobili filmu "Tibia" lub niech zrobią...przecież to też było baardzo popularne.

Banius

Nie mają pomysłu, to zabierają się do gier, nie zdziwię się jak na podstawie Sapera powstanie film ;)

KoksPL

Warcraft: Początek i Assassin's Creed zapowiadają się dużo lepiej.

ocenił(a) film na 7
KoksPL

minecraft bardzo śmieszne ,a fnaf to właściwie nie jest gra dla dzieci [czyli dla ciebie]
Film z gta mógłby wyjść dobry chyba że by załatwili to jak z residentem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones