PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

Angry Birds Film

The Angry Birds Movie
6,5 40 554
oceny
6,5 10 1 40554
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
powrót do forum filmu Angry Birds Film

http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201605/1464255588_3sorc1_600.jpg

ocenił(a) film na 8
Bilet95

Hahaha!

użytkownik usunięty
DisneyPixarForever

Nie widzę w tym nic śmiesznego.

ocenił(a) film na 5

to przyjrzyj się jeszcze raz. Oczywiście chodzi o demota bo film był kiepski.

użytkownik usunięty
Avatar97

Widzę tego demota, genialne drugie dno filmu ale nie rozumiem co tak bawi osobnika dwa komentarze wyżej.

ocenił(a) film na 6

Ani ja. Z tą niemiecką flagą spoko wyszło i tyle.

Bilet95

so true

ocenił(a) film na 7
davidns

coś w tym jednak jest, w każdym żarcie jest ziarno prawdy

ocenił(a) film na 8
19ankul

Sprawdźmy. Jesteś miłośnikiem analu, hahaha, bo masz an w nazwie, hahahaha.

Jest w tym dowcipie ziarenko prawdy?

ocenił(a) film na 7
roman_zabawa

hmmm... o moich degustacjach seksualnych nie będę się tutaj rozwodziła :P a idąc tą logiką ty masz nick roman_zabawa bo lubisz romanowi w kakaowe oko? :V

ocenił(a) film na 8
19ankul

ja nie twierdze ze w każdym dowcipie jest ziarnko prawdy. Ale cieszę się ze zaczynasz pojmować podstawy logiki.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Nie ma co kryć, że film pokazywał dużo prawdy o imigrantach, lewactwie, Ameryce czy wielu innych rzeczy jak nawet wymiarze (nie)sprawiedliwości. Jednak w tym democie raczej chodziło o żart, bo rzeczy z Hitlerem, Merkel czy zwłaszcza flagą niemiecką to nadinterpretacja.

MygyBulla

Nawiązanie do Hitlera jest błędne, bardziej chodzi o to, że myśli samodzielnie, on robi posąg a inni jak stado owiec, malują tęcze.
A z tą flagą, no cóż, a przypadek ? Na każdą sekundę twórcy poświęcają dużo czasu.....

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Tu się zgodzę, ogólnie bardzo mądra bajka, gdyby nie te nawiązania, to dałbym z 3/10.

Fajnie też pokazany "ciemny lud" dobre nawiązanie z tym sokołem, ale tak jak mówiłem demot trochę przesadzony, moim zdaniem było nawet duzo innych ciekawszych nawiązań.

MygyBulla

W tym były wybrane nie które, ale raz czytałem duży artykuł o tym, praktycznie każda scena, każda rozmowa a nawet te gadki w kółku wsparcia.... Wszystko miało jakieś nawiązanie.

Ten film to głównie antyreklama lewicy, która dziś jest tak znienawidzona, że nawet ludzie o lewicowych poglądach "czyli tak jak ja" uważają "lewicę" za abominację.

użytkownik usunięty
Bilet95

No i teraz domyślaj się człowieku, czy to przypadkowe wnioski czy też prawdziwe intencje twórców. xD

To były intencje twórców.
Znajdź mi drugą najnowszą animacje, gdzie nowi przybysze są źli.

użytkownik usunięty
Bilet95

Jeśli chodzi o ukryte przekazy w "Angry Birds", to znalazłem też inną wersję, według której pokazana w filmie obrona jajek z pisklętami miała skrywać w sobie przesłanie antyaborcyjne, bowiem te jajka odpowiadałyby w prawdziwym świecie ludzkim nienarodzonym jeszcze dzieciom w łonach matek. Wniosek ten wysnuł katolicki recenzent filmowy Mirosław Salwowski:

http://kulturadobra.pl/angry-birds/

Wygląda na to, że ten film nie jest taki głupi, jak mogłoby się wydawać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones