PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

Angry Birds Film

The Angry Birds Movie
6,5 40 576
ocen
6,5 10 1 40576
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
powrót do forum filmu Angry Birds Film

Taki sobie...

ocenił(a) film na 2

No cóż może to nie jest jakiś ,,SUPER DUPER FILM" ale na dzielne po południe OK... No jakoś wściekła po tym filmie jakoś nie byłam a raczej... znudzona... Żarty żartami ale głównych bohaterów da się polubić nie są jacyś świdrujący w mózg albo wkurzający że masz ochotę wymordować te postacie film ma być komedią więc.... Hmm.... twórcy filmu myślą,myślą.... ,,Dajemy humor toaletowy bo jest śmieszny... dzieci kochają przecież żarty o szczaniu lub żarty o gównie bo przecież jak słyszą słowo kupa to wiecie śmieją się bo to śmieszne..."Niestety kurde niektórzy nie kupili tych żarcików np.Postać oddaje mocz (W ramach porannych czynnościach) do jeziora zwanego ,,Jezioro Mądrości"... ...Chryste Panie... W dzisiejszych czasach nikogo nie śmieszą takie żarty ja gdy widzę takie żarty normalnie mam zażenowanie i niesmaczenie a sam film czasem jest propagandą że ptaki mają przedstawiać chyba Europę a Świnie mają przedstawiać aluzję do uchodźców czy tam imigrantów a sam Wielki Orzeł Polskę nie wiem czemu bo tak po prostu... są też żarty jakie udało mi się wyłapać dla starszych widzów np.Stalkerstwo czy dziwne zachowanie żółtego ptaka kiedy świnie okradły jajka choć animacja jest na wysokim poziomie widać emocje u bohaterów a krajobrazy nie wyglądają jak z Painta narysowane i wklejone najbardziej rażący błąd mam z tego że czemu te ptaki z ptasiej wyspy czy coś tam mają kurde zęby i to jest ciut przerażające bo w rzeczywistości ptaki nie mają zębów no dobra jakiś gatunek gęsi czy łabędzia ma ale to nie jest ważne momentami do bohaterów nie pasują te zęby jak wyrażają emocje i ty myślisz sobie... ,,Jezus Maria... jakie to jest creepy...".
Zatem tak przedstawia się film Angry Birbs fińsko-amerykański film z 2016 roku na podstawie gry na telefonach czy na tabletach humoru nie żałowali, dubbing jak dubbing zrobił co się da i... moim zdaniem jedynie spodobał mi się dubbing w polskiej wersji był czerwony ptak,przywódca Świnek (nie pamiętam jak miał na imię), i Orzeł reszta do dupy moim zdaniem,Podsumując animacja jest fajna ale bolączką filmu jest humor bo uważam go za nietrafiony,głupi,niesmaczny,obrzydliwy,żałosny,nieśmieszny... będę aż do rana wymiawiać więc życzę wam wszystkim miłego dnia i wieczoru...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones