PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579478}

Anatomia strachu

Trespass
5,5 27 584
oceny
5,5 10 1 27584
4,0 11
ocen krytyków
Anatomia strachu
powrót do forum filmu Anatomia strachu

zwolnijcie Cage !!, On ten film zepsuję, tak jak większość w których grał

sebawasik

co Ci w nim nie pasuje?oglądać nie musisz....

danielpiw23

że tak powiem, jak widzę tego Pana na ekranie to mi sie odechciewa dalszego oglądania (nadaję sę on głównie do Złotych Malin), ale plusem jest to, że producenci już wiedzą, że bardziej on zniechęca jak przyciąga i angażują do filmów jeszcze większe gwiazdy niż On. Dla tych prawdziwych gwiazd warto oglądać filmy nawet z Cagem. I ten też obejrzę dla wspaniałej Nicole.

sebawasik

Ja tam ado niego nic nie mam, ani go specjalnie nie lubię też. Najważniejsze że Kidman tu gra, lepszej aktorki nie ma ;) a Cage bez wątpienia dobrym aktorem jest. No troche specyficzny ^^ ale tak jak wyżej napisane, nie musisz oglądać.

seamus

właśnie i kropka przewiń dalej...

danielpiw23

"On ten film zepsuję, tak jak większość w których grał"

Kolejny który myśli, że dużo wie o Nicolasie... powiedz szczerze ile filmów z nim oglądałeś?? 5? 7? Cage jest dobrym aktorem koniec kropka. Ja w odróżnieniu do Was panowie nie lubię Kidman;] jakoś mnie ona nie zachwyca i nie przepadam za filmami z nią w roli głównej(może z wyjątkiem Australii, która akurat mi się podobała mimo wszystko).

Rafal23

nie chcę kłamać dlatego tez powiem, że widziałem przeszło 20 filmów z Cagem (więcej grzechów nie pamiętam ;) i podobał mi się tylko jeden (tak bardzo) Twierdza, ale to pewnie za sprawą zawsze wspaniałego Sir Seana Connery. Piszesz, że nie muszę oglądać, w tym problem że muszę bo uwielbiam patrzeć na Kidman :)) Passtor napisał, że Cage jest specyficzny, może właśnie ta jego specyfika mi przeszkadza, ale nic to - ilu ludzi tyle opinii - :)

sebawasik

Cage to mój ulubiony aktor i oglądam fim przeważnie dla tego że on w nim gra ma talent jest specyficzny:)i tak jak mówią oglądać nie musisz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones